Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

Äge koostöö! Räppar fenkii ja kohver avaldasid koos ühissingli

 Vene juurtega räppar fenkii avaldas täna tempoka singli “miks mitte”, millel teeb kaasa ansambli 5MIINUST liige Estoni Kohver aka kohver. Nagu fenkiile kombeks, saadab lugu suurejooneline muusikavideo, mis viib inimesed justkui päriselt peole.

“Tegelikult oli “miks mitte” teine lugu (peale loo “saame tuttavaks” demo) mille me fenkii projekti meeskonnaga üldse kirjutasime. Alguses oli taustaks “reggaeton” biit ja lugu saatis pigem positiivsem vibe – aga üldine plaan ei klappinud väga hästi ja tundsime, et on vaja veel tööd teha. Demo jäi sahtilsse paremat aega ootama. Fast forward paar aastat ja väljas ta ongi,” rõõmustab fenkii alias Serj Rimma.

“Ka video osas tuli mõte natuke piire kombata ja näidata fenkiid pigem agressiivsemast ja melanhoolsest küljest. Kuna loo osas eksprerimenteerisime drum n bass’iga, siis tahtsime, et see ka videost läbi kumaks ja usun, et andsime loo vibe’i väga hästi edasi,” lisab ta

Lool teeb kaasa eesti tippansambli 5MIINUST liige kohver, kes jääb lugu kommenteerides endale omaselt napisõnaliseks: “Tõestisündinud loo ainetel. On minu salm. Asjaosalised kindlasti tunnevad ennast ära.”

Fenkii lisab, et ta ei ole suurem asi peoloom e party animal, aga õiges seltskonnas… “miks mitte,” naerab ta.

Vene juurega fenkii on uus nimi kohalikul muusikamaastikul, kelle nimi kõlab juba tuttavalt. 2020. aastal avaldatud debüütsingel “saame tuttavaks” lõi hulganisti laineid TikTokis. Eelmise aasta avas räppar “Teneti” stiilis mööda Laagna teed buss number 67 katusel sõites. Kevadel ilmus koostöös 5MIINUSE Põhja-Koreaga lugu “bangkok”, mis sai rohkesti eetriaega raadiotes. Kõrgete standarditega muusikavideod ja professionaalide käte all valminud biidid pole fenkiile võõrad. Viimased 7 aastat on fenkii ehk Serj Rimma töötanud videoproduktsiooniga tegelevas ettevõttes Vita Pictura ja sealse kõrge  taseme tõttu on ka fenkii standardid muusikavideotele väga kõrgeks kujunenud. Kohe kui fenkii sündis, teadis ta, et peab kogu oma kogemuse ja visiooni videomaailmast kaasa võtma.

Vaata uut muusikavideot lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI