5MIINUST ja Smilers suure kontserdi eel: sebisime taustalauljad viimased minutil

Pilt: Star FM
Pilt: Star FM

Sel laupäeval, 10. septembril annavad kaks Eesti muusika giganti, 5MIINUST ja Smilers, erakordse kontserdi Telliskivi Kvartalis. Kuid enne seda käisid nad Star FM-i hommikuprogrammis lähemalt rääkimas, kuidas tuli idee 5MIINUSEL ja Smilersil ühine kontsert anda.

”Ei mõtle selle peale hommikust õhtuni, aga nädalavahetustel selgub ja laval ka. Tõenäoliselt niimoodi on,” vastab Sal-Saller sellele, kuidas ta tunnetab, et inimesi on loominguga mõjutab.  ”Kui mul on kehv olla, siis ma pigem ei teegi midagi. Ma teen lugusid, kui mul on hea olla,” räägib Sal-Saller oma lugude kirjutamisest.

Kuidas aga 5MIINUST ja Smilers koos ühiskontserdi annavad? Selgub, et Mihkel Sirelpuu ja Anton Must ütlesid, et võiks teha ühe suure kontserti. ”See oli juba eelmine aasta ja küsiti minult, kellega võiks teha ja ütlesin, et Smilersiga ja sealt see tuligi,” selgitas Kohver. Kuna välja oli tulnud ka ”Loodus ja hobused”, siis tundus see kõigile loogiline valik. Kaks bändi on teinud ka ühiseid proove, mille käigus saadi alles eile õhtul aru, et vajatakse ka taustalauljaid.

Kuula Hendrik Sal-Sallerit ja Kohverit lähemalt Star FM-i hommikuprogrammis.

Kommentaarid puuduvad