Merily Timmerit ehib

EXPRESSIONS

Timmeri taroskoop Mailis Repsi tähtkujule: mingid uudised raha kohta..

Mailis Reps
test

Täna tuli uudis, et Harju maakohtus algas kohtuprotsess omastamises ja kelmuses süüdistatava keskerakondlasest endise haridus- ja teadusministri Mailis Repsi üle, kes end süüdi ei tunnistanud. Selle valguses vaatame, mida ennustab Timmeri taroskoop Repsile alanud nädalaks.

Mailis Reps on sündinud 13. jaanuaril ja see tähendab, et tema tähtkujuks on Kaljukits. Kaljukitsel on tohutud võimalused edu saavutamiseks, kuid isegi edukana on paljudel kalduvus pessimismile. See võib pidurdada neid liikumast eesmärgi poole. Kaljukitsel on kindel veendumus, et nad peavad kellekski saama. Kaljukitse peaksid keskenduma mingile saavutusele, varanduse kogumisele või kohustuste täisele kas äris, poliitikas, ühiskonnas või intellektuaalsetel elualadel. Neil on suurepärane intuitsioon, mida nad kasutavad võitluses isikliku sõltumatuse ja majandusliku kindlustatuse saavutamiseks. Pingutuste hinnaga, perekonna ja sõprade toetusel, tõuseb ta kindlat jalule ja saavutab oma eesmärgid. Üldiselt ei ole väga emotsionaalsed, on ustavad ja omapärase huumorimeelega.

Mida ennustavad Timmer tarokaardid Kaljukitsele alanud nädalaks?

Kaljukits paneb sellel nädalal oma soove ja plaane paika. Asjad, mis tunduvad segased, siis on justkui mingi idee olnud, aga see on segane ja nüüd läheb pilt selgeks. Kaljukits ei kuula mitte kedagi, täiesti ego, aga ainult mäest üles rühkiv ego ja see toob ka tulemuse. Tulevad mingid uudised mingi raha kohta, sellest te kuidagi loobute. Kaljukits ei taha midagi, mis on olnud turvaline ja millega on varasemalt harjunud. Te ei soovi mugavustsooni. Tahate just midagi uut. Mingit kokkulepped ootavad teid sellel nädalal. Asjad tulevad tagasi, mis on enne tehtud. Olete ka analüüsivad, aga teete kõik vajaliku ära ja see tuleb teile kasuks.

Suhete osas analüüsite ka oma suhet ja saate aru, et tegelikult on kõik hästi. Inimene minevikust tuleb tagasi ja tunnustab teid millegi eest. Läbirääkimistel olge ettevaatlik. Lugege kõik kokkulepped ka peenes kirjas väga hoolikalt läbi.

Soovitus nädalaks: Loominguga tegelevad kaljukitsed teenivad väga palju raha. Hoidke oma alaselga.

Kuula kogu ennustust lähemalt siit.

Näita 2 kommentaari

Mis otab mind

Vasta

Здравствуйте ув. Boss!
Предложу поднятие на 10-20 пунктов позиций в поисковиках.
Цена всего 400 ру. Качественный ИкС. Отчётность.
Прогоны сайтов от Профессионалов!
Хваленые БаЗы.
Contact:
telegram:@xrumers
mail: [email protected]
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36

Vasta

Merily Timmerit ehib

EXPRESSIONS