Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Timmeri nädala taroskoop Kaja Kallase tähtkujule: ettevaatlik tasub olla just sellega

Merily Timmeri taroskoop Kaja Kallasele
Merily Timmeri taroskoop Kaja Kallasele — FOTO: TV3

Valimised käivad täie hooga ja sellel nädalal selgub, kas peaminister Kaja Kallas jätkab oma ametis. Selle puhul vaatasime, mida Merily Timmeri tarokaardid peaministrile selleks nädalaks ennustavad.

Peaminister Kaja Kallas on sündinud 18. juunil ja tema tähtkujuks on Kaksikud. Selle tähemärgi all sündinud on väljendusrikkad ja kiire taibuga, nende sees on kaks isiksust korraga ning sa ei või kunagi teada, kummaga sa parajasti kohtud. Nad on suhtlevad, kommunikeerivad ning on alati valmis lõbutsema, kuid võivad ka teha kannapöörde ning hakata tõsiseks, mõtlevaks ja rahutuks.

Mida aga ennustab Merily Timmeri taroskoop Kaja Kallasele?

”Kaksikutel tuleb ülimalt töine nädal. Teil on nädala alguses tunne, et mul ei ole midagi muud, kui ainult töö. Pole hullu, sest nädalalõpp tuleb teil lõbus. Nimelt on ootamas teid mõni tore sündmus ja see on kahtlemata lõbus. Kuid ettevaatlikud olge sellel nädalal oma tervisega, eriti südame ja peaga.

Naisterahvad tahavad kodus teha mingi muudatuse, iluasju juurde tuua ja kodu sättida. Rahaasjadega olge ettevaatlikud ja kui tähelepanu ei pööra, siis kaotajaks olete just teie. Seega on hoiatus ja soovitus ka selleks nädalaks see, et rahaasjadega olge väga ettevaatlikud,” räägib Timmer.

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions