Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Õudne! Merily Timmer: minu poole on pöördutud sooviga keegi mõrvata

Merily TImmer
TV3

Selgeltnägija Merily Timmer arutleb oma värskes blogipostituses kättemaksu üle ja avaldab, et tema poole on pöördunud mõned inimesed, kes on lausa mõrva soovinud tellida.

Merily kirjeldab, kuidas ta on oma elu jooksul erinevaid kättemaksu viise näinud. "Kes läheb kaaslase vara kallale, tüüpiline muidugi tuli otsa panna asjadel, kes lõhub auto ära, kes korraldab tööl skandaali, kes läheb nõia juurde ja kes istub ja ootab lihtsalt mis karma kohvikus teisele pakutakse," kirjeldab ta.

"Kõige hirmutavamad on need inimesed kes tulevad silmad peas põlemas tellima mõrva. Sa näed kuidas see psühhoosihoog on jäänud kestma, viha on inimese pimestanud ja mõistus ei tööta enam nii nagu peaks. Minu poole on kunagi pöördutud selliste soovidega," avaldab selgeltnägija. "Olen ka alati selgitanud, et minu amet ei ole palgamõrvar, ma olen ikka ennustaja. Ei tasu kahte nii erinevat asja nüüd segamini ajada."

Üks tüüpilisemaid soove kättemaksu puhul on Merily sõnul teise inimese surm ja pidevalt küsitakse, et kas karma ikka toimib. "Ma mõistan seda, et ebaaususe tunne on väga kurnav ja valus ning ma ei mõista kedagi kunagi hukka, aga kui viha mööda läheb ja ise oled samasuguseks muutunud nagu teine, kas siis ikka on parem tunne?" arutleb ta.

Merily arust on parim kättemaks hoopis kättemaksust loobumine. "Mulle meeldib alati istuda rahulikult ja vaadata kuidas inimene omale nö Karma Kohvikus head ja paremat tellib, aga tuuakse ikka ja alati vaid see mida ta tegelikult väärt on. Oh seda üllatust!"

Loe pikemalt Merily blogist.

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions