Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk peaks pöörama tähelepanu oma tervisele, skorpion on peomeeleolus ja kalad pulbitsevad energiast

Nädala taroskoop
Mida toob käesolev nädal veemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (16.-22. jaanuar) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk unistab sel nädalal suurtest asjadest, kuid ei tea täpselt, mida teha, et oma unistusi täide viia. Vähilt on seetõttu pea võimatu saada tähelepanu. Sel nädalal peaksid vähid pöörama tähelepanu oma tervisele: naised kõigele sellele, mis on allpool naba ning mehed pärilike haigustega seonduvatele aspektidele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion on sel nädalal peomeeleolus ning samas tahaks ka kuhugi reisile minna. Samas võivad esile kerkida erinevad tülid, eriti tööalaselt ja omaenda töökaaslastega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad mõtisklevad selle üle, kuidas oma elu paremaks muuta. Neil on palju energiat ning kalad jõuavad sel nädalal igale poole ja teevad kõike. Siiski võivad esile kerkida teatud pereteemad, millega kalad ei soovi absoluutselt tegemist teha.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions