Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on närviline, neitsi vaevab pead rahaasjadega ning kaljukits on rahul varasemate otsustega

Vaata, milliseks kujuneb sõnni, neitsi ja kaljukitse nädal!
Vaata, milliseks kujuneb sõnni, neitsi ja kaljukitse nädal! — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (27. veebruar - 5. märts) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn on sel nädalal närviline. Sõnne ajavad sel nädalal närvi nii suhte, töö kui ka koduga seonduvad teemad. Kui ka naaber teeb remonti, on sõnnil juba peas juuksed püsti. Sõnn tahab leida rahu ning tema jaoks tunduvad kõik asjad olevat valesti.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi ei ole rahul oma rahaasjadega ning tekib tunne, et midagi on läinud väga valesti. Neitsi peaks seetõttu töö- ja rahaasjadega seoses langetatud otsused teraselt üle vaatama. Nädalalõpp toob neitsile mõnusaid ja romantilisi elamusi ning samuti veedetakse aega koos perega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits on rahul eelmisel nädalal langetatud otsustega. Sel nädalal tuleb siiski ette mõningaid keerulisi olukordi, mis on peamiselt seotud tööasjadega, kuid neitsi saab nendega suurepäraselt hakkama. Lisaks võtab neitsi sel nädalal hästi vastu kriitikat ning kulgeb mõnusalt edasi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions