Nädala taroskoop: millistele tähtkujudele toob jaanipäev armuõnne?

Merily Timmer
Foto: Silver Siilak

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Millistele tähtkujudele tõotab jaanipäev tuua just armuõnne?

Merily kaartide järgi saavad sel nädalal armuõnne tunda eelkõige Kaksikud, Vähid, Lõvid, Amburid, Veevalajad ja Kaljukitsed.

Kaksikud:

“See nädal toob teile kaaslase, seksi, pidu ja kõike toredat,” tähendas Merily Timmer ennustusest vallalistele Kaksikutele. “Kohtute uute inimestega, kogete uusi ja huvitavaid seiklusi. Teil on tõesti väga kena nädal tulemas,” rääkis Timmer.

Lisaks andis naine suhtes Kaksikutele soovituse sellel nädalal rahulik olla ja proovida kaaslasega konflikte vältida. “Kõik, mis on vana, viskate kodust välja,” ütles naine ehk ärge liiga hoogu minge.

Vähk:

Suhtes Vähkidel on lausa nii palju armuõnne, et jaanipäev peaks tooma lapsi juurde.

“Vallalised, kui satute oma kolleegidega jaanipäeva pidama, siis ärge seal liiga palju alkoholi jooge,” hoiatas Merily ja viidates, et muidu võivad asjad kolleegidega üle piiri minna.

Lõvi:

Merily sõnul on vallalisel Lõvil au kohtuda jaaninädalal kellegi uue inimesega.

Samas annab ta ka soovituse, et Lõvil tasub vaadata, mis juttu ta seltskonnas olles suust välja ajab.

“Rumalast naljast tuleb väga ruttu tüli,” tõdes Merily, mistõttu ei tasu selle uue inimese ees liialt hoogu minna ning tasub endast ikka hea mulje seltskonnas jätta.

Ambur:

Suhtes olevaid Ambureid ootab ees hea ja armastust täis nädal. Merily sõnul on Amburid rahulikud ja armastavad ning teevad kallimaga kahekesi igasuguseid loomingulisi tegevusi.

Vallalistele erilist armuõnne aga ei saabu.

Kaljukits:

Sel nädalal naeratab armuõnn meesterahvastele, kes on Kaljukitse tähtkujus sündinud. “Jaanipäev toob üheöö suhte teile,” tõdes Merily kaartide ennustusest.

Veevalajad:

“Oo jaanipäev toob teile kaaslase. Kas see kaaslane teile ka õige on, ma väga kahtlen, aga las ta siis üheks õhtuks vähemalt olla,” ütles Merily vallalistele Veevalajatele.

Kommentaarid puuduvad