Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikutel on palju töömõtteid, kaalud tegelevad meelepäraste tegevustega ning veevalajat on ees ootamas hea nädal

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikutel on sel nädalal palju uusi töömõtteid. Enne suurte otsuste langetamist peaks siiski kõik hoolikalt läbi analüüsima. Lisaks on aastalõpp nii kiire ja närviline, et kaksikud sooviksid hoopis kuhugi puhkama sõita ning vaatavad erinevaid reisipakkumisi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud tahavad sel nädalal õppida ja tööd teha ning tegeleda ka oma hobidega. Kaalud on igal pool ja tegelevad enese jaoks meelepäraste tegevustega. Kaalud teevad koduga seoses muudatusi ja ümberkorraldusi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalajal tuleb väga hea nädal ning nad otsustavad, kuidas oma järgmist aastat veeta. Veevalajad teevad puhkuseplaane ning mõtlevad nii pere kui ka kulutuste peale. Tervise poole pealt tuleks tähelepanu pöörata maole ja kõrile.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions