Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud tegelevad rahaasjadega, kaaludel on jõulumeeleolu ning veevalajad peaksid stressi maandama

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud tegelevad jätkuvalt oma rahaasjadega ning on tunne, et osade asjade eest tuleb välja käia rohkem raha, kui need tegelikult väärt on. Kaksikud peavad sel nädalal vaatama, kust ja mida nad soetavad. Samas ei ole mõtet üle mõelda ega igat senti taga ajada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud tahavad alustada enda jaoks uusi ja huvitavaid asju. Kaalud on sel nädalal väga hoolitsevad ning soovivad kõigile head. Kaalude esindajate seas on käesoleval nädalal tõeline jõulumeeleolu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja on muretsenud oma tööasjade pärast. Siiski ei tasu muretseda, kuna need probleemid lahenevad iseenesest. Veevalaja peaks sel nädalal minema näiteks vee äärde jalutama, kuna vesi aitab stressi maandada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions