Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud tahavad täita suure unistuse, kaalud muretsevad rahaasjade pärast ning veevalaja vihastatakse välja

Vaata, mida toob käesolev nädal õhumärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal õhumärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (8. – 14. mai) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud tahavad sel nädalal täita oma suure unistuse. Siiski tasub see hoolikalt läbi kaaluda, kuna peale unistuse täitmist võib mõnda aega olla rahaliselt üsna raske periood. Lisaks planeerivad kaksikud käesoleval nädalal oma rahaasju, mis puudutavad ka nende kaaslast või parimat sõpra.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud on mures oma rahaasjade pärast. Kaaludel on tulemas ka reis ning nad mõtlevad, kas minna või mitte minna, sest sellega seostub justkui natuke liiga suur rahaline väljaminek.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja saab sel nädalal millegi peale nii vihaseks, et lööb ukse pauguga kinni. Tegemist võib olla suhtega või töökohaga seonduvate teemadega, mis veevalaja tõsiselt välja vihastavad. Kui tüli lahendamiseks pakutakse aga mingisugust kompromissi, on veevalaja sellega lahkelt nõus.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions