Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud rügavad tööd teha, kaaludel on oht sattuda varguse ohvriks ning veevalajad peaksid vältima vürtsikaid toite

Mida toob käesolev nädal õhumärkidele?
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (27. veebruar - 5. märts) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikutel on tulemas ülimalt töine nädal. Nädalalõpus on kaksikuid ees ootamas lõbus sündmus, kuid enne seda tuleb kaksikutel rinda pista kiire ja tiheda töönädalaga. Tervise poolest peaksid kaksikud olema ettevaatlikud südame ja peaga.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud 

Kaalud peaksid sel nädalal pingsalt jälgima oma rahaasju. Kindlasti tuleks kontrollida, et rahakott ei jääks järelevalveta ega autouksed lahti. Reisile suunduvad kaalud peaksid olema kindlad, et nende äraoleku ajal ei jääks kodu täiesti üksi. Kaalude nädalat iseloomustab tõsine oht sattuda varguse ohvriks ning tuleks olla tõeliselt ettevaatlik.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja tahab sel nädalal olla kahekesi oma kaaslasega. Siiski on vaja teha ka tööd, aga veevalajad suudavad oma aega efektiivselt planeerida ning on asjade kulgemisega väga rahul. Tervise poolest peaks tähelepanu pöörama seljale ja maole. Samuti tuleks vältida liiga vürtsikat toitu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions