Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud ei mõtle ratsionaalselt, kaalusid vaevab üksildus ning veevalajatel on stress

Taroskoop
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. – 12. veebruar) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud solvuvad sel nädalal iga asja peale. Kaaslane ütleb midagi kaksikute rahakulutamise kohta ning see toob endaga kaasa kiire solvumise. Kaksikud ei mõtle käesoleval nädalal üldse ratsionaalselt ning tasakaal on täiesti paigast ära. Lisaks kahtlevad nad kõigis ja kõiges.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud tunnevad end sel nädalal üksinda. Töö juures on keeruline olnud ning tekib tunne, et mitte keegi ei pööra neile tähelepanu ega kutsu neid kuhugi. Kaalud peaks ka ise telefoni kätte võtma ja oma sõpradele helistama, et üksildust peletada. Kaaludel on palju tööd ning nii mõnedki neist hakkavad mõtlema, kas valitud amet on ikka nende jaoks õige.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalajad on sel nädalal natuke stressis. Tahaks veeta lõbusalt aega, kuid raha ei ole piisavalt ning samuti on vaja teha tööd ja tegeleda muude asjadega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions