Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaalud keelduvad heast pakkumisest ja veevalajad teevad tööl ümberkorraldusi

Taroskoop
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (30. jaanuar-5. veebruar) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud tahavad sel nädalal nautida oma kaaslase seltskonda, kuna kõik teised inimesed on ta ära tüüdanud. Tööalaselt peaks ette vaatama ühe meesterahvaga, kes püüab skeemitada rahaasjadega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud saavad sel nädalal töö juures tõeliselt hea teate, mida on kaua oodatud. Kaalud asuvad seda tähistama, kuid ütlevad selle siiski ära. Tundub, et mängu tuleb ka ego ning kaalud lihtsalt ei taha pakkumist vastu võtta.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja ise või tema kaaslane võib sel nädalal “kõrvale vaadata” ning see võib ka välja tulla. Veevalajad tegelevad nädala jooksul samuti palju oma hobidega ning panevad paika uusi tööasju.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions