Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär tegeleb tõsiste teemadega, lõvil on endiselt palju tegemisi ning ambur tahab tervist turgutada

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jääral tulevad sel nädalal lauale päris tõsised teemad, mis seostuvad töö ja koduga. Jäär tahab midagi muuta ja alustada uut projekti, mis viiks teda veelgi rohkem edasi. Keeruline on aga leida inimesi, kellega koos neid asju teha.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvil on sarnaselt eelmisele nädalale väga palju tegemisi. Lõvid peavad ennast hoidma ületöötamise eest. Lõvilt oodatakse jätkuvalt palju ning nädala jooksul tuleb tegeleda erinevate pereürituste organiseerimisega. Lisaks on ka töö juures ootused lõvile väga kõrged.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur tahab sel nädalal oma tervist turgutada. Selleks on hea minna puhkusele, spaasse või massaaži. Amburid on väsinud ning tähelepanu peab pöörama verele, kuna võib esineda tugev vitamiinipuudus. Amburil on vaja lihtsalt aeg maha võtta.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions