Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Merily Timmeri ennustus Eesti riigile: poliitikas läheb tihedaks rebimiseks nende kahe isiku vahel

Saatejuht Carmen Katariina Sikk ja Merily Timmer
Saatejuht Carmen Katariina Sikk ja Merily Timmer — FOTO: Silver Siilak

Reedel, 24. veebruaril saab Eesti 105-aastaseks. Merily Timmer vaatab selle puhul oma tarokaartidelt, mida uus aastaring Eestile toob.

Merily Timmerile saatsid küsimusi TV3.ee lugejad ja päringuid tuli nii valimiste, Ukraina sõja, Eesti julgeolekupoliitika kui ka hindade tõusu kohta. Lisaks uurisime, millised eestlased paistavad algaval aastaringil maailmapildis hästi silma ja kuidas läheb Eestil Eurovisioonil.

Ukraina sõja lõppu Merily sellel aastal ei näe, ent vastupanu ukrainlaste poolt on väga tugev. “Ukrainlased hakkavad kodumaale tagasi minema. Kui ikka pool sõpradest ja perest ning kodu on mahajäänud, siis ikka tahetakse sinna tagasi minna, kuigi see kõlab väga hirmutavalt,” ütleb ta. 

Kes võidab sõja? “Küll suurte kaotustega, aga ikkagi Ukraina. Kogu maailm ja iga riik aitab neid, aga need kaotused on juba praeguseks väga suured. Õnnetust ja kurbust on niivõrd palju,” ütleb ta. “Zelenskõi võimu ajal tähistus tuleb, ent isiklikus plaanis on väga kurb vaadata, mis see inimesega teinud on.”

Merily annab eestlastele ka ühe nõuande eesolevaks aastaks: “Emotsioonioste pigem mitte teha, vaid hoida seda raha!”

“Koondamisi tuleb veel! Kellel on päris hästi, on nõutud spetsialistid, neil pole seda hirmu. Inimesed hoiavad kokku, ettevõtted hoiavad kokku. Rohkem tuleviku peale mõtlemine on sellel aastal väga oluline,” rõhutab ta.

Milliseks kujuneb aga Eesti poliitmaastik eelseisval aastal? “Väga tihedaks rebimiseks läheb Kaja Kallase ja ühe meesterahva vahel, kes on veidi vanem ja turske olekuga ning väga kõikumatu väljavaatega. Tundub EKREst keegi, eks ta keegi Helmedest tundub olevat. Pigem jääb võimule Kaja Kallas. Ma soovin talle väga palju külma närvi,” avaldab Merily.

Vaata videost, mida kõike ennustab Merily Timmer Eesti Vabariigile uueks aastaks!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions