Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Selgeltnägija Merily Timmer ennustab: sel aastal tabab Eesti spordimaastiku järjekordne dopinguskandaal

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Silver Siilak

Selgeltnägija Merily Timmeri ennustas tarokaartidelt, et sellel aastal on Eestit ees ootamas suur skandaal spordimaastikul, mis on seotud dopinguga.

Eesti Vabariigi 105. sünnipäeva puhul ennustas Merily Timmer, mida uus aastaring Eestile toob. Selgeltnägijale saatsid küsimusi TV3.ee lugejad ja lisaks poliitika- ja toimetuleku-teemalistele küsimustele uuriti ka, kuidas läheb Eesti Eurovisioonil ning millega eestlased maailmas silma paistavad. 

Merily sõnul saavad eestlased sel aastal palju positiivset tähelepanu. “Kes eriti silma jääb on Kaja Kallas,” ütles Merily.

Lisaks saavad palju positiivset tähelepanu eesti eraettevõtjad, kes näiteks kodumaiste toodetega on turule tulnud, ja ka eesti noored.

Eurovisiooni teemal jäi Merily pigem kidakeelseks. “Tähistamist on küll… kas see just esikoht on, seda ma ei luba, aga tähistamist on küll,” sõnas naine. 

Siiski ei pääse Eesti mööda ka negatiivsest tähelepanust. “Spordiga on tulemas skandaal, mis on seotud dopinguga,” ütles Merily. “Keegi jääb vist vahele jälle kuskil. Tuleb skandaal, mis seab kahtluse alla kogu karjääri.”

Vaata kogu Merily Timmeri ennustust lähemalt videost:

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions