Müstika

toob teieni Expressions

Merily Timmer alkoholismist: paar klaasi veini nädalas pole veel probleem, aga…

Merily Timmer
Foto: Erakogu

Nõid ja selgeltnägija Merily Timmer mõtiskleb oma blogipostituses alkoholi tarbimise üle ja millal muutub klaasike veini juba pudeliks.

“Viimase kahe aasta läbiv mure on inimeste alkoholi tarbimine. Kui esialgu on jutt klaasist veinist, siis pikema jutu käigus tuleb natuke punastav ülestunnistus, et tegelikult klaas tähendab klaaspudelit,” alustab Merily, lisades, et suurem tarbimine sai alguse just koroonapandeemia ajal. 

Ka Merily ise leiab, et vein on väga maitsev jook ja sobilik tähistamiseks, aga seda vaid siis, kui selle tarbimine on mõistlik. “Probleemi justkui pole, sest ega siis viina ei joo ju üksi köögilaua taga. Seega pole ju nii hull see asi. Samas kui peeglisse vaadata, kas enne oli ka vein igapäevane kaaslane?” arutleb ta.

“Mina ei arva, et paar klaasi nädalas tähendaks probleemi, aga kui igapäevaselt pudel-kaks või sõbrannaga 4-5, siis on aeg teha endale väike ülevaatus. Mis tegelikult toimub, et taribime niiviisi kasvab?” mõtiskleb Merily, mis on tegelikult alkoholi liigtarbimise taga.

Merily usub, et alkoholi kasutatakse pääseteena kas siis stressist või mõnest ebameeldivast olukorrast, ent tegelikkuses tuleks otsida abi ja lahendusi mõnel muul kujul. “Kui tunned täna, et veiniklaasist on saanud sinu uus parim sõber, siis on aeg vaadata järgi milles tegelikult mure seisneb ning leida sellele päriselt lahendus. Igal õhtul poekülastus pudeli pärast ei ole lõpuks enam endale okei ja mure tunnistamine on raske, aga suur samm kainema tuleviku suunas,” paneb Merily inimestele südamele.

Loe pikemalt Merily blogist!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob teieni Expressions