Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Külmavärinaid tekitav! Igor Mangi ennustused 2022. aastaks on täide läinud

Igor Mang
Foto: Delfi

Täna õhtul on TV3 eetris dokumentaalfilm "Igor Mangi maailm", kus tutvustatakse lähemalt eesti ühe kuulsaima tähetarga elu, kelle ennustused ainuüksi 2022. aastaks läksid kõik täide.

On mitmeid selgeltnägijaid ja tähetarkasid, kes on läbi aastate tõestanud, et neil on kirjeldamatud ning üleloomulikud võimed, sest nad suudavad näha asju, mida tavalised inimesed ei suuda.

Kui selgeltnägija Vanga tegi igaks aastaks ennustusi ning tema mitmed ennustused on täide läinud, siis nõndasamuti on läinud ka Igor Mangi ennustustel.

TV3 eetris oli 2021. aastal lõpul traditsiooniline ennustuste saade „Mida toob aasta 2022?", kus samuti vaatas tulevikku astroloog Igor Mang

Aasta 2022 pani Igori lausa sügavamalt ohkama ning ta tõdes, et on järgmise aasta tähekaardile mõeldes väga murelik. Nagu me võime täna tõdeda on käesolev aasta olnud tõesti šokeeriv.

„Kõige ohtlikumad ajad on aprilli teine pool ja mai esimene pool, ees ootavad suured rahva väljaastumised; inimesed on tüdinenud piirangutest, kasvavad majanduslikud raskused, pankrotid, vaesumine, ma ei välista ka suuremat sõjalist konflikti,“ rääkis Mang saates.

Suurem sõjaline konflikt saabuski - 24. veebruaril ründas Venemaa Ukrainat ning aktiivne sõjategevus käib riigis tänase päevani.

Peab kahjuks ka tõdema, et pankrotid, vaesumine ja majanduslikud raskused on päevakorras rohkem kui kunagi varem. Meeletu energiahinna tõus ning selle tagajärjel kasvanud toiduhinnad on viinud inimesed vaesumiseni.

Kevadel toimusid nii koroonapiirangute kui ka Ukraina sõja vastu mitmed meeleavaldused ning praegu protestivad inimesed üle Euroopa kõrgete energiahindade vastu ehk siis ka rahva väljaastumised pani Igor täppi.

Saadet „Mida toob aasta 2022?" saad vaadata siit:

2020. aastal tabas maailma koroonapandeemia ning ka selleks aastaks olid Igori ennustused päris täpsed. Vaata lähemalt videost:

Vaata dokumentaalsaadet Igor Mangist täna õhtul kell 21.30 TV3-s!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions