Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

Kirsti Timmer avaldab, millistele küsimustele ta ei vasta: see hakkab alateadvuses mõjutama!

Kirsti Timmer avaldab, millistele küsimustele ta oma vastuvõttudel ei vasta!
Kirsti Timmer avaldab, millistele küsimustele ta oma vastuvõttudel ei vasta! — FOTO: TV3

Nõid Kirsti Timmer avaldas, et ei vasta oma vastuvõttude ajal teatud küsimustele, mida inimesed teada soovivad. Timmeri sõnul hakkab osadele küsimustele vastuse andmine inimest alateadvuses mõjutama ning see oleks juba justkui programmeerimine.

Kirsti Timmer postitas oma sotsiaalmeediasse videoklipi, selgitamaks, millistele küsimustele pole tema vastuvõtule tulnud inimestel vastust oodata. "On osad küsimused, millele ma oma vastuvõttudel ei vasta. Näiteks ma ei räägi inimesele tervet tema elu. Ma räägin enam-vähem aasta ja natuke peale," räägib Timmer sotsiaalmeediasse postitatud videos.

Ta toob näiteks, et kui vastuvõtule tuleb noor inimene, kes on armunud ja uurib, kas kallimaga jäädakse eluks ajaks kokku, siis Kirsti käest vastust loota ei tasu. "Kui ma ütlen, et sa ei jää temaga eluks ajaks kokku, vaid sul tuleb elus veel kaks abielu, siis mis tundega see inimene abiellub või (kallimaga - toim) kokku kolib? Ta hakkab seda juba eos hävitama, aga praegu on kõik hästi."

Timmeri sõnul peavad inimesed endale määratud kogemused elus kindlasti kätte saama ja läbi elama. "See on tema kogemus elus: ta peab selle abielu läbi tegema, isegi kui see ei jää püsima. Need on meie õppetunnid, mille oleme ise siia maailma saabudes valinud ja peame need läbi käima. Neid ei tohi ette öelda."

Samamoodi ei pea Timmer õigeks öelda inimesele, kui kaua ta elab. "See hakkab alateadvuses mõjutama ja see on inimese programmeerimine. Mina ei pea seda õigeks. Kui on tekkinud värske suhe ja inimene tuleb küsima, kas see on õige ja kas sellest saab midagi: no kui ei saa, siis ma ütlen."

Vaata Kirsti Timmeri poolt postitatud videot siit!

Müstika

toob sinuni Expressions