Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Kas tuleb kirglik nädalavahetus? Vaata, mida ennustavad Timmeri kaardid seksikaimate tähtkujudele

Timmeri ennstus 2023. aasta seksikatele
Timmeri ennstus 2023. aasta seksikatele — FOTO: ERLEND ŠTAUB | DELFI MEEDIA

Aasta seksikaim naine ja mees on kroonitud – Eesti rahvas hääletas seksikaimaks naiseks Keili Sükijaineni ja seksikaimaks meheks Ragnar Klavani. Vaatame, mida ennustavad Merily Timmeri kaardid värskete võitjate tähemärkidele!

Seksikaim naine on sündinud kalade tähtkujus. 

,,Kalad tunnevad sel nädalal, et nad on end lohakile ja uisapäisa jätnud,” räägivad kaardid Timmerile. Eriti tuleb tegeleda tööasjadega ja end kokku võtta! Timmer soovitab lausa telefoni välja lülitada ja ebatähtsate asjadega mitte tegeleda. 

,,Teate, kui te lasete end sel nädalal teistel inimestel, näiteks sõbrannadel segada, jäävad kõik asjad tegemata,” sõnab Merily Timmer just naisterahvastele. Kalad, kes on suhtes, peavad sel nädalal oma kaaslasega paremini käituma, muidu võib suhe läbi saada. 

Ka vallalised peavad kindlasti tegelema ainult esmatähtsate asjadega, muidu võivad kalad keerata oma asjad tuksi. 

Kuula ennustust kaladele siit!

Seksikaim mees on sündinud skorpioni tähtkujus.

Merily Timmer sõnab, et skorpion teeb sel nädalal ratsionaalseid otsuseid just seoses tööga. ,,Kas ma vahetan, kas ma teen mingisuguse teise lükke, et ma saaksin rohkem. Päris rahule skorpion ei jää sellega, mis ta saavutada tahab.” 

Ka meesskorpionid pole rahul asjadega, mis praegu on. Need pole tasakaalus. ,,Kui mürgiselt panete, siis ei tule sellest midagi!” sõnab Timmer. Suhtes olevad skorpionid teevad sel nädalal just oma koduga plaane. 

Timmer hoiatab ja kordab lõpetuseks, et mürgiselt sel nädalal skorpion mitte midagi ei saavuta!

Kuula ennustust skorpionidele siit!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions