Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Hirmutav! Mitmed Igor Mangi 2023. aastaks tehtud ennustused on täide läinud

2023. aasta on lõpusirgel ja napilt kahe kuu pärast ootab meid juba järgmine aasta. Vaatasime ajas tagasi möödunud aasta lõppu, kus tegi oma ennustused ka Igor Mang ja võib tõdeda, et mitmed asjad on tänaseks juba ka sündinud.

Möödunud aasta 31. detsembri õhtul oli eetris suur ennustuste saade “Mida toob aasta 2023?”, kus uuriti, kas kõrge inflatsioon, elektrikatkestused ning sõjahirm jäävad saatma meid ka uuel aastal ning kes võidab kevadised riigikogu valimised. 

“Ma ütlen märksõnad: kaos, diktatuur, kokkuhoid. Kõike tuleb kahandada ja vanad asjad tuleb uuesti kasutusele võtta. Taaskasutusküsimus tuleb teravalt päevakorda,” ennustas Igor Mang toona. 

Tõepoolest – hetke olukorda maailmas vaadates võib väita, et valitseb tõeline kaos. Sõjaline konflikt Ukraina ja Venemaa vahel pole endiselt lõpule jõudnud ning nüüd on lahvatanud sõda ka Iisraeli ja Palestiina vahel. Märksõna “kokkuhoid” on samuti päevakajaline, sest ees terendavad uued maksutõusud ehk elu läheb veel kallimaks. Hirmutava täpsusega läheb kümnesse ka märksõna “taaskasutusküsimus”, kuna viimasel ajal on eriliselt päevakorda tõusnud prügi sorteerimine ja potentsiaalse uue maksu kehtestamine, st inimesi survestatakse veelgi enam prügi korrektselt sorteerima.

Mang uuris toona ka kosmogramme Kaja Kallase ja Martin Helme kohta. “Mõlemad saavad palju hääli, aga Kallase seis järgmine aasta on raskem kui eelmisel. Neptuni punane aspekt järgmisel aastal teeb asja raskemaks,” jutustas ennustaja. 

Mang nägi ühtlasi probleeme gaasiga ja uute viirustega. “See tekitab kaose tunde, aga kuidas kaosest jagu saada? Diktatuuriga. Ma ei välista, et Kaja Kallas saab uuesti peaministriks,” uskus Mang ja soovis talle kõige paremat. “Martin Helme seisud on palju paremad, aga see ei pruugi tähendada, et ta saab peaministriks!”

Jällegi – täppi. Kaja Kallas valiti tõepoolest tagasi ministriks, ent sel aastal sattus ta tõeliselt suurde skandaali, kui tulid avalikuks tema abikaasa sidemed ettevõttega, kes tegutses vaatamata sõjale Venemaal. 

Mida kõike Igor Mang veel ennustas, vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions