Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

”Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja Janek: see oli suur eneseületus

''Eesti selgeltnägijate tuleproovi'' osaleja Janek
”Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja Janek

Täna õhtul kell 21.30 jõuab TV3 vaatajateni uhiuus “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” hooaeg, kus osaleb ka selgeltnägija Janek. Tema jaoks oli saates osalemine suur eneseületus, sest kaamerate ees pole ta varem olnud.

”See otsus ei tulnud kergelt. Minu õpetaja Toomas, kes osales saates 2018. aastal, rääkis juba sellel ajal, et võiksin osaleda. Olin selle mõtte maha matnud, aga ta helistas uuesti ja ütles, et tema on saates õpetaja ja kas ma oleksin nõus tulema. Mul oli kaks päeva aega, et kogu oma elu ümber mängida ja sain sellega hakkama, sest võttepäevad ei olnud kerged,” rääkis Janek.

Ta lisab, et enesearenguprotsess on olnud väga suur. ”Ma tunnetasin, et mis juhtub kui ma lähen ja kui ma ei lähe sinna saatesse. Jõudsin järeldusele, et mul hakkaks kripeldama, kui ma saates ei osaleks,” lausus Janek.

2015. aastal hakkas Janek mõtlema selle peale, et on midagi rohkemat elus. ”Ma võtsin ühendust ühe selgeltnägijaga, meil oli Skype kõne ja selle käigus ütles ta mulle nii, et tema näeb minu puhul väljundit selles, et ma võiksin alustada reikiga. 2016. aasta alguses võtsin otsuse vastu ja läksin kursustele. Sinna minnes sain enda jaoks selge tagasiside, et see ei ole koht, kuhu ma jään, vaid ma liigun siit edasi,” kirjeldab Janek.

Vaata intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions