Kiirabi

E-R Kell 17.50

Osalejad

Charlie

Rita

Robyn

  • Tõsielusari
  • Kohalik
  • E-R
  • 17.50

TV3 argiõhtute uus lemmik on „Kiirabi“ – põnev ja liigutav Briti kvaliteetseriaal elust Holby linnahaigla erakorralise meditsiini osakonnas.

TV3 argiõhtute uus lemmik on „Kiirabi“ – põnev ja liigutav Briti kvaliteetseriaal elust Holby linnahaigla erakorralise meditsiini osakonnas. Kuna tegemist on EMOga, paneb igapäevane inimelude päästmine halastamatult proovile nii töötajad kui ka patsiendid.

Lisaks terviseprobleemide tõttu ootamatult üliohtlikku seisu sattunud inimestele jõuavad Holby haigla traumaosakonda ka õnnetusjuhtumite, perevägivalla ja kuritegude ohvrid ning meeletu koormusega töötavad arstid annavad endast kõik, et iga juhtum leiaks parima võimaliku lahenduse.

Imelised tervenemised, masendavad lahkumised, suhted, pinged, tunded, sõna otseses mõttes surmaga võidu tiksuv aeg ning värvikad karakterid – see kõik paneb kaasa elama nii „Kiirabi“ liigutavatele kaotustele kui ka võitudele.

„Kiirabi“ (Casualty) on telekanali BBC vaatajate suur lemmik olnud aastaid. See on kõige kauem eetris olnud haiglasari terves maailmas, mida jätkuvalt ka lisaks filmitakse. TV3 vaatajate ette jõuab seriaal alates 28.hooajast.