Eesti selgeltnägijate tuleproov (2021)

Esmaspäeviti Kell 20.00

Osalejad

Eve Kallaste

  • Tõsielusari
  • Kohalik
  • Esmaspäeviti
  • 20.00

UUS HOOAEG! Selgeltnägijate tuleproovi lahingusse lähevad vaid tugevaimad nõiad, shamaanid, ravitsejad, tunnetajad ja maagid.

Seda on pikalt oodatud ja nüüd on see lõpuks käes! Selgeltnägijate tuleproovi lahingusse lähevad vaid tugevaimad nõiad, shamaanid, ravitsejad, tunnetajad ja maagid, sh viimaste hooaegade staarid Anzori, Evald, Geit ja Ervin. Kuid parimad ei lähe seekord lahingusse üksi. Nad on terve aasta otsinud endale järeltulijat, kellele teadmisi jagada ja enda vääriliseks kasvatada. Kõik nad valivad hooaja alguses endale õpilase ja osalevad katsetel paarina.

Sarja jooksul tuleb neil lahendada keerulisi ülesanded ja leida vastused küsimustele millele inimesed on kaua tulutult vastuseid otsinud. Paljude jaoks on selgeltnägijad viimane lootus. Võistlejatel tuleb seekord silmitsi seista mitte ainult vaimkehade vaid ka reaalselt ohtlikke olukordadega, kus avalikuks tulev info võib mõjutada inimese edasisest saatust ning eksimine pole lubatud.

Näha üle 20 aasta taguseid sündmusi, mis siiani veel lahendamata ning jalule panna inimene, kes on lootuse ammu kaotanud. Kelle täht lööb särama ja kes suudab olla õpetajate vääriline ja ehk paremgi veel? Kes tõuseb tugevaimate selgeltnägijate hulka?

Ennenägematu ja kaasahaarav hooaeg on vaatajate ees juba esmaspäeval, 1. märtsil kell 20.00 TV3s!