Soome / Eesti 2020 draama Pöördeline 1927. aasta suvi noore naise Salome elus, kes kuulub karismaatilise Maria Akerblomi juhitud kinnisesse ususekti. Salome leiab end ootamatus vastasseisus halastamatu Mariaga – naisega, kes päästis ta elu. Filmi sündmused on inspireeritud Åkerblomist ja tema rajatud kristlikust ususektist, mis tegutses 1920ndatel Helsingi lähistel asuvas Toivola häärberis. Orvuks jäädes sektiga liitunud 15-aastane Salome usub siiralt Maria lubadusi juhtida oma kogudus tõotatud maale. Üle kõige tahab ta ära teenida naise soosingut ja armastust ning on oma elu täielikult usule pühendanud. Ka siis, kui Mariat süüdistatakse mõrvakatses ja ta arreteeritakse, on Salome jätkuvalt tema süütuses veendunud. Lavastaja: Zaida Bergroth Osades: Pihla Viitala, Tommi Korpela, Vincent Willestrand

Hiiumaa ja Saaremaa on meie rahvale alati olnud meeldiv paik, kus puhata ja elada. Kahe saare vahel opereerib täna 5 parvlaeva: Tõll, Piret, Leiger, Tiiu ja Regula. Neid laevu haldab Tallinna sadama tütarettevõte TS Laevad. Aastas sõidab TS Laevadega rohkem kui 2,3 miljonit reisijat ja 1,1 miljonit autot. Saates saame teada, milliseid tegevusi parvlaevadel pakutakse, missuguseid tööülesandeid täidetakse ja mida head reisijatele köögis valmistatakse. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

Lawrencetoni tullakse filmima Hollywoodi filmi. Kui filmistaar leitakse tema riietusruumist surnuna, otsustab raamatukoguhoidja Aurora Teagarden võtta kampa Tõeliste Mõrvade klubi, et käia läbi kõik kahtlusalused ja tõestada, et tema endine peigmees, kirjanik Robin Daniels, ei ole mõrvas süüdi.

Noore mehe narkosurm Beach Grindil vapustas sel suvel kogu Eestit. Kes ta oli? Kuidas see juhtus? Mida arvab asjast ohvri isa? Mida tegi politsei ja kuidas käitusid meditsiinitöötajad? Laseri uurimus paljastab, kuidas tol ööl läks valesti kõik, mis üldse valesti minna sai.

Kuulus kass kaitseb San Lorenzo linna, müütilist maad, mis on välismaailmale nähtamatu.

Saage tuttavaks – koer nimega Mr. Peabody ja tema sõber – poiss Sherman! Üheskoos juhivad nad meelelahutuslikku ja harivat vestlussaadet, kus osalevad külalised üle maailma ja erinevatest ajastutest.

Jänku Juss on vahva animafilm ühe jänese perekonna igapäevastest toimetustest. Seda kõike vahvas ja harivas võtmes.

Jänku Juss on vahva animafilm ühe jänese perekonna igapäevastest toimetustest. Seda kõike vahvas ja harivas võtmes.

Saage tuttavaks – koer nimega Mr. Peabody ja tema sõber – poiss Sherman! Üheskoos juhivad nad meelelahutuslikku ja harivat vestlussaadet, kus osalevad külalised üle maailma ja erinevatest ajastutest.

Filmi "Turbo" sündmustel põhinev animasari – lugu tavalisest aedtigu Turbost, kes unistas saada maailma kiireimaks võidusõitjaks.

Kuulus kass kaitseb San Lorenzo linna, müütilist maad, mis on välismaailmale nähtamatu.

USA 2004 animakomöödia EESTI KEELES! Härra Imeline (Craig T. Nelson) oli superkangelane, kuniks hakkas tulema lugematul arvul kaebusi päästetute poolt ning Valitsus oli sunnitud nad töölt kõrvaldama. Läbi salajase programmi sulatati temasugused ühiskonda tavaliste inimeste sekka, et nad saaksid elada normaalset elu.Ühel päeval saab Imeline, või siis nüüd Bob Parr, salapäraselt isikult pakkumise, mille ta suures minevikuigatsuses ka vastu võtab. Kui selgub, et tööots on tegelikult lõks vanade vaenlaste poolt, peab Imeline koos terve oma superkangelasperega end paljastama ning end ja paljusid süütuid inimesi päästma.

Rabavalt põnev ja kaasahaarav teadmisteproov "Me armastame Eestit" paiskab võistlustulle armastatud Eesti inimesed. Harivad küsimused ja lustakad mängud avavad neid seninägemata külgedest ja paljastavad varjatud talendid. Saate sära hoiab kõrgel saatejuht Eda-Ines Etti. Mängijad juhivad sõbralikku jõuproovi šarmantsed ja heatujulised kaptenid!

Taavi Libe võtab ette lood finantspettustest. Eesti inimesed on peamiselt valejutuga meelitatud oma rahast loobuma.

President Kersti Kaljulaid paneb selle sügise kõige valusamad probleemid paika. Jutuks tuleb peaministri skandaal, koalitsiooni maksupoliitika pahupool ja see, kuidas sellest kõigest saaks puhtalt välja tulla. Lisaks võtame vaatluse alla jälgimise ja jälitamise. Kas on okei oma last telefonis pidevalt jälitada? Aga tema sõpru pealt kuulata?

Aurora ja tema ema Aida rõõmustavad, et Poppy Wilson tuli tagasi Lawrencetoni. Auroral on hea meel, et tema sõbranna on tagasi, sest tema pikaaegne peigmees Martin on läinud tagasi CIA-sse tööle. Kui Aurora ja Sally leiavad köögipõrandalt Poppy elutu keha, hakkab Aurora asja uurima. Selgub, et Poppyl oli olnud salasuhe, mis võis osutuda väga ohtlikuks. Kui Aurora asja tuumale lähemale jõuab, peab ta ära hoidma järgmise mõrva.

Terad sõkaldest on eemaldatud! Kas kohtunikud on 20 parimat valides teinud õige valiku? Kelle närv peab vastu, et end parimast küljest tõestada ja televaatajate poolehoid võita? Saab alguse võidujooks Eesti üheksanda superstaari tiitlile, seni karmimate kohtunike, ehk televaatajate pilkude all. Kas järgmine superstaar paistab juba silma, või laseb end veel oodata? Tõele saame sammukese lähemale "Eesti otsib superstaari" esimeses otsesaates.

Megastaar Dwayne "The Rock" Johnson teeb efektirohkes action-põnevikus "Pilvelõhkuja" vägitükke uutes kõrgustes. The Rocki kehastatav endine sõjaveteranist FBI pantvangide päästeüksuse juht Will Sawyer teenib leiba nüüd kõrghoonete turvalisuse tagamisega. Töölähetusel Hong Kongis leiab ta ennast aga ühtäkki lavastatuna maailma kõrgeima ja turvalisimaks peetava pilvelõhkuja süütamises. Imetletud sõjakangelasest on saanud tagaaetav kurjategija. Et karastunud Will ei ole papist poiss, siis ei raiska ta aega paanitsemisele, vaid asub jälitama tegelikke pahalasi, et pesta puhtaks oma aus nimi ning päästa oma naine (Neve Campbell) ja lapsed leekidest haaratud pilvelõhkuja tipust.

Magnum ja TC tegelevad ettevõtte juhi mõrvajuhtumiga. Ricki huvitab, miks Higgins teeskles vigastust, et takistada tal Thomasega juhtumit uurimast.

Cady Heron (Lindsay Lohan) on 15-aastane tüdruk, kes on terve elu koos zooloogidest vanematega Aafrika põõsaste all veetnud. Nüüd peab ta astuma aga tavalisse kooli ning kogeb omal nahal, et dzhungliseadused seal ei kehti. Tema teadmised ja arvamused olelusvõitlusest saavad hoopis uue tähenduse. Pikkus: 1 tund 37 minutit

Tuntud arst dr. Joachim Schober tulistatakse tänaval surnuks. Esimesed jäljed viivad psühhoterapeut Janneke Blumbergi juurde. Järgmised jäljed viivad aga pisikurjategija Leander Flemingi juurde. Välja ilmub ka kolmas kahtlusalune. Vera Lanz peab kolmest kahtlusalusest leidma õige kurjategija.

"TV3 uudised" on nüüd igal argiõhtul eetris tunnise saatena. Olulisemad päevasündmused toome vaatajateni koos täiendavate lisakommentaaride ja erinevaid vaatenurki avava analüüsiga. Uudistesaate juhid on Liina Kanarbik, Marek Lindmaa, Sander Terras, Liisa Aadussoo.

Kodumaise krimisarja "Kättemaksukontor" kangelasteks on kaks naist – endine mõrvagrupi uurija Frida Arrak (Maarika Vaarik) ja endine sekretär Marion Pärn (Kadri Adamson). Naised on iseloomult ja maailmavaatelt täielikud vastandid, kuid neid seob ühine vimm meessoo vastu. Viha tipneb ideega sookaaslastele kättemaksuteenust pakkuma hakata. Loomulikult ei saadeta tagasi ka mehi, kelle naised juhtuvad olema šovinistid, vägivallatsejad või üleaisalööjad "Kättemaksukontor" on poliitiliselt ebakorrektne, musta huumoriga vürtsitatud, sooliselt kallutatud, vägivaldne ja ebausutav krimikomöödia, mille vaatamine võib põhjustada allergiat või teisi vaevusi; kõik sarnasused ja kokkulangevused on tahtlikud.