Karl-Erik Taukar võlub pühapäevad suureks!

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Telekevad TV3s saab hoo sisse juba veebruari viimasel õhtul, mil alustab uus särav muusikaline telemäng „Suur pühapäev“.

„Suure pühapäeva“ lõbusat võistlust juhib Karl-Erik Taukar, kelle suunata on kaks tuntud inimeste võistkonda, mille kapteniteks on rahva lemmikud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna. „Suurde pühapäeva“ jagub nuputamist, nalja, üllatusi ja palju suurepärast muusikat, sest igas saates võtavad laulu üles nii võistlejad, kaptenid kui ka saatejuht, keda toetavad Karl-Erik Taukari bänd ning solistid Eleryn Tiit ja Inga.

 „Suur pühapäev“ alustab TV3s pühapäeval, 28.02 kell 19.30.

 

Karl-Erik Taukar, saatejuht 

Kui pikalt kaalusid pakkumist „Suurt pühapäeva“ juhtima hakata?

Pikka mõtlemisaega ma ei võtnud. Mõte ise, ajastus ning muidugi kolleegidena kaptenid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna on niivõrd hea kooslus, et sellises seltskonnas oma telekevad veeta on igatahes rõõmustav. Samuti on mul väga hea meel tutvustada stuudioansamblina omaenda bändi. Bändi ning solistide Inga ja Eleryn Tiidu väljakutseks on just mängu muusikaliste küsimuste esitamine, millel on „Suure pühapäeva“ saates oluline roll.

Kui suure elevusega ise „Suurt pühapäeva“ ootad?

Telekanali kevadhooaja suurimas projektis saatejuhina lavale astuda on kahtlemata vastutusrikas. Aga nii palju on viimasest saatejuhtimisest möödas küll, et tahaks jälle telestuudio elektrit õhus tunda.

Miks võiks vaataja seda saadet armastama hakata?

Televaataja jaoks saab „Suure pühapäeva“ puhul lemmikuks kindlasti põnev viktoriin, mis tekitab mõnusa hasardi ja paneb mõtte liikuma. Loomulikult on väga oluline roll ka muusikal, mis loob igal pühapäevaõhtul uueks algavaks nädalaks õige meeleolu.

 

Kaupo Karelson, saate tootja ehk teleproduktsioonifirma RUUT peaprodutsent

Mis saade on „Suur pühapäev“

„Suur pühapäev“ on muusikaline televiktoriin, mis põhineb rahvusvahelisel formaadil „I Love My Country“. Saatejuht Karl-Erik Taukari juhtimisel ning kahe võistkonna osavõtul mängitakse mitmeid muusikalisi ja mittemuusikalisi mänge. Võistkondadel on püsikaptenid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, aga nende tiimiliikmed on iga kord uued – kummaski võistkonnas on kolm tuntud ja armastatud inimest.

Millega saade meelt lahutab ja tuju loob?

„Suure pühapäeva“ mängud on tujutõstvad ning neid on ka kodus põnev kaasa mängida – näiteks kas televaataja teab vastuseid küsimustele, mida esitatakse külalistele; või näiteks, kas kodus teleri ees on lihtne arvata, millist terminit proovib kapten seletada oma tiimile sõnu kasutamata. Saates on ka palju muusikat.

Kes muusikalise osa eest hoolitsevad?

„Suure pühapäeva“ orkestriks on Karl-Erik Taukar Band ning sellega koos laulavad Eleryn Tiit ja Inga. Loomulikult saatekülalised ikka ka.

Keda saatesse külla kutsutakse?

Saatesse tulevad inimesed kõigist generatsioonidest ning ikka need, keda televaatajad kõige rohkem armastavad.

Saates on ka publik, mis roll neil inimestel on?

Saatepublik saab vähemalt ühes voorus oma võistkonda aidata ning kui nende tiim peaks võitma, siis ootab iga publikuliiget ka auhind. Tasub pingutada.

Mida on oodata TV3 sünnipäevale pühendatud erisaatest?

Loomulikult üllatusi, muusikat, nalja ja sisu osas TV3-ga seotud teemasid – küsimusi TV3 ajaloost jpm. Eks see on eelsoojenduseks suuremale TV3 juubeli tähistamisele sügishooajal.

Miks võiks televaataja saadet vaatama ja armastama hakata? 

Vaatajate jaoks on „Suur pühapäev“ soe ja huvitav saade säravate tegijate ja hea muusikaga.