Uute „Rannamaja“ osalejate esitlus lõi eelmised staarid pahviks!

Eesti kõige legendaarsema suhtereality TV3 „Rannamaja“ uued osalejad avalikustati eksklusiivsel esitluspeol, kus näha sai ka värskelt valminud avaosa. Kohal olid „Rannamaja“ tegijad, fännid ning ka avahooaja staarid, kes olid uutest osalejatest rabatud.

Selle suve kõige popimal Suveterrassil „Rannamaja“ uue hooaja avaosale innukalt kaasa elanud Ada, Seidi, Merylin, Silver ja Kristo tunnistasid, et on uute rannamajaliste kompleksivabadusest, julgusest ja ettevõtmistest rabatud. Eelmise hooaja staarid tunnustasid ka teleproduktsioonifirma Filmimees meeskonda osalejate õnnestunud valiku ja tehtud töö eest.

„Rannamaja“ uuel hooajal asuvad armastust otsima väikelinna hipster Kristen, vallatu klubitantsija Helena, spirituaalne naistemurdja Toomas, linnastunud linalakk Hanna, biseksuaalne peolõvi Oskar ja halastamatu draamakuninganna Viktoria.

KRISTEN on 22-aastane Rakvere noormees. Erialalt on Kristen tisler, hetkel ta küll ei tööta, kuid mööbli tegemine on tal väga hinges. Vabal ajal harrastab Kristen BMXiga sõitmist, muusika miksimist ja mõnikord ka auto kallal nokitsemist ning kui ta peaks end ühe sõnaga iseloomustama, siis oleks selleks “chill”.

HANNA on 19-aastane neiu, kes on pärit väikesest külast Tabiverest, kuid elab Tallinnas. Hanna on pealtnäha vaikne, kuid sisemiselt möllab temas torm. Ta otsib elus alati palju adrenaliini ning ekstreemseid tegevusi, millega seda saavutada. Päeval teeb ta tööd ja öötundidel loeb raamatuid.

TOOMAS on 22-aastane Tartu noormees. Toomas armastab muusikat ja töötab restoranis kelnerina. Vabal ajal tegeleb ta enda füüsilise ja vaimse arendamisega, teeb trenni, loeb raamatuid ja tantsib.

HELENA on 22-aastane Tallinna neiu. Päeval on Helena ontlik tudeng Tallinna Tehnikaülikoolis, öösiti aga metsik tantsukiisu klubiüritustel. Ta on seiklushimuline, otsekohene, lõbus, aus, imeliku huumori, nilbete naljade ning elurõõmuga; parajalt emotsionaalne ning heas mõttes hull tots. Huvialadeks on enesearendamine, õppimine, tantsimine, kassid, söömine, sõbrad ja mehed.

OSKAR on 22-aastane Tallinna noormees, kes on hiljuti lõpetanud välistudengipõlve Taanis. Oskar peab end väga mitmekülgseks inimeseks, kel on palju huvisid, millest suurim on muusika. Vaba aega veedab Oskar sõprade seltsis, muusikat kuulates või kunsti nautides. Talle pakub inspiratsiooni kohtuda uute inimestega ja neid tundma õppida.

VIKTORIA on 20-aastane temperamentne tallinlanna. Ta töötab teenindusvaldkonnas ning vaba aega tal pole. Sügisel käib Viktoria jalutamas, talvel kelgutamas, kevadel korjab lilli ja suvel karjatab loomi – just nii ta end kirjeldab.

Noored vallalised kolivad rannamaja ühise katuse alla vaid ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida endale unistuste kaaslane. Kui selgub, et seltskonnas sobivat paarilist ei leidu, on võimalus kallim leida peomöllus, sest kõige muu raju kõrval on pidutsemine selles sarjas kohustuslik!

Tänu värvikatele osalejatele tuleb „Rannamaja“ uus seiklus pöörane, kirglik ja ettearvamatu ning romantikat, intriige ja suhtedraamat jagub rohkem kui küll! Kohati võtavad sündmused sedavõrd ootamatud pöörded, et osalejad kaotavad pea ja unustavad peidetud salakaamerad – kuid see pole probleem, sest sõjas ja armastuses on lubatud kõik!

TV3 legendaarse suhtereality „Rannamaja“ teise hooaja avaosa jõuab Go3 platvormile juba esmaspäeval, 24.augustil; TV3 eetris alustab „Rannamaja“ 2. septembril.

 

SUUR GALERII ESITLUSPEOLT: