Uus suhte-reality „Rannamaja“ sai võimsa avapaugu!

Pöörane reality startis võimsalt! Uus tüdruk „Rannamajas“ lõi poiste pead sassi!

Uus suhte-reality „Rannamaja“ sai võimsa avapaugu! Kolm vallalist noormeest – kalamees Kristo, seltskonnahing Silver ja maailmarändur Kito ning kolm seiklushimulist tütarlast – hella hingega maapiiga Kerli, sekspomm Seidi ja instakaunitar Merylin kolisid elama rannamajja ühe eesmärgiga – leida omale kaaslane. Juba avaepisoodis selgus, et noorte vahelised tunded võivad tekkida väga kiiresti ning sama kiirelt võib kogu olukord võtta ka dramaatilise pöörde.

Esimeste paaride moodustamiseks pidasid osalised maha võistluse milles tuli tormisest merest päästa tarbeesemetega paat ning tuua see kaldale. Võistluseks moodustatud paaridel tuli veeta ka esimest ööd ühises toas. Modell Merylin ja hurmur Silver leidsid kiiresti teineteist ja moodustasid esimese paari, Austraalia randadest naasnud Kito ja maapiiga Kerli samuti ning sekspomm Seidi pidi leppima kalamees Kristoga. Pisarad ei andnud end kaua oodata, sest pikakasvulisele Seidile polnud üldse meeltmööda, et ta pisut lühema maapoiss Kristoga ühes voodis peab magama. Konkreetsete väljaütlemistega sõnakas neiu üritas küll Kristo Silveri vastu vahetada, kuid plaan ei läinud läbi. Vastupidi möödus aga paaride jaotus Kitole ja Kerlile, kes üksteist juba esimesel õhtul leidsid ning rannamajas tekkiski saate esimene paar! Plaanid lõi sassi aga teisel õhtul toimunud vallaliste pidu, kuhu saabus sihikindla käitumisega kaunitar, 24-aastane Ada-Marie, kes sõna otseses mõttes lõi Kito Kerlilt üle. Kerlit saatsid kurbusepisarad ja teiste tüdrukute lohutussõnad, kuid midagi polnud enam päästa – toast tuli välja kolida ning loota, et rannamajja saabub ka tema jaoks keegi uus.

Kes on see salapärane neiu, kes poiste südameid võidab ja tüdrukute omi purustab? Ada-Marie õppis medõeks, aga leidis siiski, et see ala pole temale. Saate osaliste korraldatud vallaliste peole soovitas tal minna vanaema. Ada-Marie on elanud Inglismaal ja Soomes ning nüüd töötab Eestis baaridaamina. Neiu liitus Rannamaja noortega kohe, kui oli Kito südame võitnud ning ei lasknud end uustulnuka staatusest häirida. Ada-Marie on ääretult enesekindel, mis on meestele otseloomulikult vastupandamatu. Instagramis saab neiu tegemistele kaasa elada kasutaja amarieen alt.

Juba järgmises episoodis saavad fännid teada, mis toimus ööl peale esimest pidu. Kas valitud kaaslased on endiselt koos või toimuvad muutused juba enne, kui peolt valitud paarilised on omavahel lähemalt jõudnud tuttavaks saada? Esimesed paarid lähevad romantilistele kohtingutele ja saab näha, kas ka siin saab alguse ka järgmine Rannamaja tõeline paar.

Vihjeid selle kohta, mis peojärgsel ööl toimus ning saatest välja jäänud materjale saab vaadata TVPlay-st.

VAATA SUURT GALERIID SIIT.