Maskis laulja

toob teieni Samsung

Ükssarviku maski taga peitis end Ott Lepland

Maskis

„Maskis laulja“ kuuenda saate lõpus langetas maski Ükssarvik ning rahva ette ilmus Ott Lepland!

TV3 „Maskis laulja“ tänases saates tekitasid suurepäraste etteastetega vaimustust Jänes, Sinine Ahv, Ükssarvik, Malekuningas ja Hirv. Saate lõpus langetas maski Ükssarvik, kelle kostüümis oli end peitnud Ott Lepland.

Detektiivid Karl-Erik Taukar, Brigitte Susanne Hunt, Peeter Oja ja Saara Pius kiitsid Ükssarviku showd ning hääle moondamise oskust. Ükssarvikuks peeti näiteks Sander Rebast, Valter Soosalut, Olav Osolini, ent pakkumiste seas oli ka õige variant, mille käis välja Saara Pius. „Ma sain kohe aru, et see on tema!“ oli Saara endaga rahul.

Esimeses voorus oli Ükssarvikul duell Jänesega, teises voorus võistles ta koos Hirve ja Malekuningaga. Ükssarviku esituses kõlasid „Jump Around“ ja „Tühjad pihud“.

Juba nädala pärast astuvad „Maskis laulja“ saates rahva ette neli osalejat: Hirv, Malekuningas, Sinine Ahv ja Jänes. Siis selguvad ka need kolm tegelast, kes pääsevad 8. mail toimuvasse suurde finaali.

Seni on maskid langetanud Hannes „Ronk“ Võrno, Ott „Tort“ Kiivikas, Sissi Nylia „Lumehelbeke“ Benita, Katrin „Ööliblikas“ Karisma, Silvia „Kaheksajalg“ Ilves ning Ott „Ükssarvik“ Lepland.

Mart Sanderi juhtimisel on „Maskis laulja“ seitsmes saade TV3s juba järgmisel pühapäeval kell 19.30.

Näita 2 kommentaari

MIKLA
MIKLA

Vasta

Bussiga kui
Teha ei oska midagi arvata võib et

Vasta

Maskis laulja

toob teieni Samsung