Maskis laulja

toob teieni Samsung

Üks maskisaate kogemus viis Ithaka Maria pisarateni: see oli raskem kui ma arvasin!

Star FM

Ithaka Maria
Foto: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas viimases maskisaates Jänese maski alt väljapugenud lauljanna Ithaka Maria, kes rääkis, kuidas ta ei oska valetada ning miks ta laulu õppides pisaraid valas.

Saatejuhid uurisid Ithaka käest, kas ja kes tema osalemisest üldse teadsid. “Kuni päris lõpuni ei saanud keegi kindel olla, aga väike tütar kahtlustas juba enne seda, kui ma olin laulnud. Poisil on teravad kõrvad ja ta proovis mulle selgeks teha, et see olen mina. Ma olen niivõrd läbipaistev inimene, ma ei oska valetada!” naerab Ithaka. “Kui ma selle saate otsuse vastu võtsin, siis see oli minu jaoks kõige hirmutavam osa – kui keegi peaks küsima, kas ma olen, kuidas ma siis keerutan?”

Ithaka Maria käe all sirutasid alles hiljuti tiibu superstaarisaate finalistid Maribel Vääna ja Alika Milova. “Alika on minu juures käinud vanusest 12 ja osalenud paljudel erinevatel konkurssidel. Minu laululapsed saavad aru, et kui minnakse stuudiosse salvestama, siis on oluline hoida end hääleliselt vormis kui ka lauludisain,” räägib Ithaka, kuidas kõik muusikalised saavutused sünnivad õpilastega üheskoos.

Ithaka esitas saates ka üht prantsuskeelset lugu, mille puhul aitas teda tema vanem tütar. “See oli raskem kui ma arvasin! Pisarateni välja tegin, tõesti oli raske,” meenutab ta, kuidas võõrkeelse loo õige häälduse selgeks õppimine ta lausa nutma ajas.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung