Maskis laulja

toob teieni Samsung

Silvia Ilvese süda valutab Ukraina pärast: uudiseid lugedes tekib tunne, et läheks ise sinna rindele!

Silvia Ilves
Foto: TV3

Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas eilses maskisaates Kaheksajala maski langetanud tšellist Silvia Ilves, kellega räägiti nii saladuse hoidmisest kui ka tema vastuolulistest vaadetest.

Ilvese sõnul teadis tema saates osalemisest vaid tema elukaaslane, sest muidu ei oleks saanud perekonna logistilist poolt mitte kuidagi korraldada – nimelt on Ilvese perekonnas sirgumas neli erinevas vanuses last. “Tahad ise olla artist ja siis sul on kodus kasvamas kaks artisti,” naeris ta.

Silvia paljastas, et kui ta oleks saates veel pikemalt püsinud, oleks ta väga tahtnud esitada 2004 aasta Eurovisioonil kõlanud lugu “Wild Dances”. “Ma kujutasin ette, kuidas ma olen see metsik naine seal. Kunagi viin ma selle ellu!” õhkab ta.

Juttu tuli ka Silvia poliitilistest vaadetest ning Ukraina sõjast. “Neid uudiseid lugedes tekib vahepeal selline tunne, et läheks ise sinna, võtaks püssi kätte ja läheks rindele. Abitu tunne on siin! Rahaliselt ma aidata ei saa, sest ma pole rikas,” räägib ta ning lisab, et uudiseid ta ei loe ning temasugust ei tohiks isegi poliitikasse lasta.

Ilves on korduvalt esinenud meedias koroonapiirangute ja vaktsineerimisvastaste sõnavõttudega, olles tugevalt vaktsineerimise vastu. “Nüüd läks asi veel hullemaks – see pandeemia oli ainult algus. Ja nüüd ma mõtlen, kas peaks varuma toitu,” mõtiskleb ta.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Vaata ka Silvia Ilvese intervjuud, mille ta andis meie toimetusele!

Näita 3 kommentaari

Väga äge on see maskis laulja 😍😍🤩🤩

Vasta

See naine on oma sõnavõttudes muutlikum kui Eesti ilm :)

Vasta

Tahtsin veel lisada, et artistina on ta vägev!

Vasta

Maskis laulja

toob teieni Samsung