Maskis laulja

toob teieni Samsung

Mikk Saar võtab koha sisse maskisaate külalisdetektiivina: mul on omad kahtlusalused

Mikk Saar
Foto: TV3

Tänases „Maskis laulja“ saates on külalisdetektiiviks eelmise hooaja võitja Mikk Saar. Uurisime Mikult, kui heaks detektiiviks ta ennast peab ning milline eredaim mälestus meenub talle oma hooajast.

Miku sõnul meeldis talle olla nii osaleja kui ka saate külalisdetektiivi rollis. Olulist eelist Miku meelest varasemalt saates osalemine talle detektiivina ei anna. „Pigem võimaluse rohkem samastuda osalejatega,“ arvas Mikk.

„Siiani on nad kõik minu jaoks täielik müstika. Aga mul on omad kahtlusalused,“ ütles Mikk kolmanda hooaja maski taha peituvate osaliste kohta. „Kõigi kolme hooaja peale olen ma ainult Katrin Karismaa ära tundnud – ei tea, kui hea detektiiv ma siis olen,“ ütles Mikk lustlikult.

Miku meelest on kõikides hooaegades olnud väga lahedad kostüümid. “Kui ma pean valima, siis äkki Kaheksajalg,“ tõi Mikk välja selle hooaja lemmiku.

Mikk Saar võitis „Maskis laulja“ saate teise hooaja. Eredaimaks mälestuseks peab ta teisest hooajast just finaalsaadet. „Eks võita on alati tore isegi, kui see ei ole elu ja surma peale,“ tõdes Mikk. 

“Maskis laulja” alustab täna TV3 eetris kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad

Maskis laulja

toob teieni Samsung