“Eesti selgeltnägijate tuleproovist” lahkus nõid Ingrid! 

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” kolmandast saatest pidi lahkuma Raeküla nõid Ingrid. Seekordsed ülesanded olid väga keerulised, seda nii möödunud aja kui sündmuste iseloomu tõttu. 

Raeküla nõid Ingrid on ravitseja, kelle suurteks eeskujudeks ja õpetajateks on olnud nii Vigala Sass, Kaika Laine kui ka Gunnar Aarma. Oma töös kasutab ta spetsiaalset tajude kombinatsioon. Ingrid on esoteerikamaailmas tegev juba pikki aastaid, aga vahepeal elas ta välismaal. Nüüd on Ingrid tagasi ja tahab saates näidata milleks ta võimeline on. Kahjuks aga vedasid tema võimed seekord alt ning Ingrid pidi saatest lahkuma. 

Esimene ülesanne viis selgeltnägijad Kilingi-Nõmme kunagisse teenindusmajja ja aastasse 1973. See, mis toona juhtus, vapustas tervet alevikku. Teenindusmaja katlaruumis mõrvati jõhkralt 2. klassi tüdruk Mari. Kuigi nii kohutavatest sündmustest tol ajal avalikult ei kõneldud, oli see traagiline sündmus erand. Selgeltnägijatel tuli anda vastuseid õhku jäänud küsimustele – miks tüdruk katlaruumi läks? 

Teise ülesandega läksid selgeltnägijad Kilingi-Nõmme metsa, kus 4 aastat tagasi kaevati üles saksa sõduri skelett. Lisaks on metsatukast leitud ka allakukkunud lennuki riismeid. Kas tegu võis olla lenduriga või miks oli sõdur sel ajal veel metsatukas? Kas meie selgeltnägijad tajusid juhtunud sündmusi? 

Saadet on võimalik järele vaadata SIIT