Ennusta ja võida reiki seanss tervendaja Toomaselt Reikikliinikus

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates lähevad selgeltnägijad lahendama juhtumit, mille toimiku politsei sulges, kuid mis ei anna siiani Kaijale rahu. Kas Sina suudad tunnetada, mille või kelle Kaija õnnetuses kaotas? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi reiki seanss “Eesti selgeltnägijate tuleproovis” osalevalt tervendaja Toomaselt.

Võitja on selgunud! Palju, palju õnne Grete Eelmaa!


Tingimused:

Auhinnaks on reiki seanss tervendaja Toomasega. Toomas on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja ja Reiki Kliiniku asutaja. Oma teekonda alustas ta klassikalise- ja spordimassöörina. Toomase igapäevatööks on Reiki energia vahendamine, energeetiline tervendamine mitmete erinevate tehnikate abil nagu Maatriks, kvanthäälestus ja erinevad massaažid. Loe rohkem SIIT või SIIT!

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 27. septembril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.