Ennusta ja võida kotkasule tervendav maalimine Evaldiga

LOOSIMÄNG ON LÕPPENUD!

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad tunnetama, kellele kuulub pildil olev kirves? Kas oskad vaid seda fotot vaadates ennustada, mis võiks olla õige vastus? Et ülesannet lihtsamaks teha, näitame ära, kes on kolm võimalikku õiget vastust.

Kõigi osalejate vahel läheb loosi kotkasule tervendav maalimine Evaldiga. Evald on hingemaalija, maalides inimesele tema hingepildi. Olgu inimene tuhandeid aastaid tagasi mõni loom või lind olnud, vahuste merelainete peal kõndija, inglitega taevasel tasandil suhtleja või hoiab sügaval südames mõnda lapsepõlve sooja mälestust – kõik maalib Evald kotkasulele, mis aitab inimesel oma ellu selgust ja väge tuua.

Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke.


Tingimused:

Auhinnaks on eraseanss šamaan Evaldiga. Evald Piirisild hingenimega Kotkasulg, on omaenda hingemaailma juba ammu leidnud. Reiki tehnikatega alustanud ja Indiaani laagrites rituaalidega jätkanud Evaldile on maailm järk-järgult avanenud.

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 15. novembril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.