Ennusta ja võida iseenda avastamise seanss Reiliga

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad tunnetama, millise kuulsa vürstiga nad kohtuvad. Kas Sina suudad õiget vastust ette ennustada? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi iseenda avastamise seanss Reiliga.

Võitja on selgunud! Palju, palju õnne Anu T!


Tingimused:

Auhinnaks on inseenda avastamise seanss Reiliga. Reili on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja ning suure südame ja julge ütlemisega naine, kes aitab avada inimese silmad tema enda alateadvusesse. Reili leiab, et keegi ei peaks selgeltnägijalt küsima vastuseid oma töö, äri või elu ja tervise kohta, sest igaühes endas on olemas kõik vastused. Mõnikord on lihtsalt temasugusel tundlikul inimesel võimalus ja au aidata need vastused esile tuua. Vaata Reili kohta rohkem SIIT või SIIT!

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 18. oktoobril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.