Ennusta ja võida eraseanss Vatsla Vanapagan Heino Mardiga

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad tunnetama, millise meie seast lahkunud näitleja foto ümbrikus on?

Võitja on selgunud! Palju, palju õnne Tiina L!

Kas Sina suudad seda vaid ümbriku pildi nägemisega tunnetada? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi eraseanss Vatsla vanapagan Heino Mardiga!


Tingimused:

Auhinnaks on eraseanss Vatsla vanapagan Heino Mardiga. Heino Mart on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja. Heino Mart on ise aastaid depressiooni käes vaevelnud ning on nii iseenda kui teiste psüühika korrastamiseks välja töötanud Osalusanalüüsi ehk Haavatud Tervendaja meetodi, kus peamine idee seisneb selles, et tuleb julgeda otsa vaadata endas pesitsevale kurjusele ja ebatäiuslikkusele.

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 25. oktoobril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.