Ennusta ja võida eraseanss tervendja-bioenergeetik-šamaan Heli Ayeraga tema püramiidis

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad tunnetama, kelle hääl kostub helilindilt. Kas oskad ilma seda linti kuulmata ära arvata, mis võiks olla õige vastus? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi eraseanss tervendja-bioenergeetik-šamaan Heli Ayeraga tema püramiidis.

Võitja on selgunud! Palju, palju õnne Stiina P!


Tingimused:

Auhinnaks on eraseanss tervendja-bioenergeetik-šamaan Heli Ayeraga tema püramiidis. Heli Ayera on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja. Ta aitab inimestel mõista nende probleemide algpõhjuseid suunates energiaid, korrastades auravälja ja puhastades negatiivsetest energiatest ning minevikumustritest. Heli juhib šamaanirännakud ja teeb kristallpealuudega meditatsioone.

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitja loositakse 31. oktoobril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.