Ennusta ja võida eraseanss ingliterapeut Terjega!

Pane oma võimed proovile! Järgmises saates peavad selgeltnägijad tunnetama, millised negatiivsed sündmused Mareti elus korduvad? Kas Sina suudad seda vaid Mareti pildi nägemisega tunnetada? Vali all olevatest variantidest üks. Kui soovid loosis osaleda, siis tee vastavasse kastikesesse linnuke. Kõigi osalejate vahel läheb loosi eraseanss ingliterapeut Terjega ning tema enda kirjutatud raamatud “Armastus on kohal” ja “Inglid meie elus”.

Võitjad on selgunud!

Eraseanss ingliterapeut Terjega – Käty K.

Terje raamat “Armastus on kohal” – Kristi

Terje raamat “Inglid meie elus” – Gerli K.

 

 


 

Tingimused:

Auhinnaks on eraseanss ingliterapeut Terjega ning tema enda kirjutatud raamatud “Armastus on kohal” ja “Inglid meie elus”. Terje on “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osaleja ning tervendaja, selgeltnägija ja ingliterapeut. Terje aitab inimestel puhastuda negatiivsest, tervendada keha, leida inspiratsiooni vaimseks kasvuks, saada aimu elueesmärgist, luua suhetesse harmooniat ning ära tunda oma poolekest ehk hingesugulast. Tal on võime näha, mis toimub energeetliselt inimese ümber – needused, energeetiline kurjus ning karma mõjud. Vaata Terje kohta rohkem SIIT!

Võitja loositakse välja kõigi osalejate vahel, kes on selleks soovi avaldanud ning kontaktide väljad täitnud. Osaleja nime ja e-posti aadressi vajame pelgalt selleks, et võidu korral ühendust saada. Peale mängu lõppu kõik andmed kustutatakse.

Võitjad (3 võitjat – seanss ja kaks raamatut) loositakse 11. oktoobril ning avalikustatakse siin lehel. Võitjaga võetakse ühendust kolme tööpäeva jooksul.