“Vallalise kaunitari” noormehed raksus! Emmanuel põrutas Hendrikule: palu vabandust!

Kaunitar

”Vallalise kaunitari” reageerimise toolidesse on kohad sisse võtnud saates osalenud noormehed Hendrik, Kaspar ja Emmanuel, kus lepitati omavahelisi erimeelsusi. Mis oli tüliõuna põhjuseks?

Käesolev episood lõppes humoorika stand-up esitustega ja selle kohta oli noormeestel väga palju jagada. Selgus, et nalja tegemise meister oli Emmanuel, kes suutis püstijala rahvast naerutada suisa 30 minutit.

Siin tuli jutuks ka saates asetleidnud tüliõun Hendriku ja Emmanueli vahel, kus viimane süüdistas teist endale kuklasse hingamises. Hendrik aga asja niimoodi ei näinud. "Mul on retsilt palav, toas on mingi 300 inimest ja kümme küünalt ja ma proovin ellu jääda seal roosiruumis," meenutab Terras.

Emmanuelile see aga ei meeldinud ja süüdistaki teda toona enda peale hingamises. Ka nüüd ei sobinud Terrase selgitus talle. "Vaata, kui pikk sa oled ja mina seisan sinu ees ja sa proovid hingata! See, et sa proovid, sa lihtsalt puhud mu kuklasse! Sa tahad kõik õhu lihtsalt endale võtta! Ütle palun vabandust!" räägib ta.

Õnneks leppisid mehed siiski omavahel ära ja puhumissaaga sai lõpu!

Vaata täispikka "Vallalise kaunitari" reacti videost!

Kommentaarid puuduvad