Terapeudid analüüsivad esmakordselt Brigitte ja Hendriku dramaatilist armastuslugu: kokku said kaks suurt haava

Terapeudid annavad hinnangu
Terapeudid annavad hinnangu "Vallaline kaunitar" finaalsaatele

Eesti teleajaloo skandaalseim ja valusaim armastuslugu tele-ekraanil on lõppenud. Pärast dramaatilisi sündmusi kutsusime “Vallaline kaunitar reageerib” viimasesse saatesse külla terapeudi ja koolitaja Maria Baydari ning koolitaja ja coach’i Raido Rõivase, et vaadata tagasi finaalile ning Pärnus toimunud skandaalsele sõnavahetusele. 

Maria Baydari sõnul aktiveeruvad haavad igas suhtes. ”Kes tuleb sellega toime, kes ei tule. Ja kui selline olukord paaril tekib, siis ega teist väljapääsu ei ole, kui haavade tunnistamine,” arutleb ta. Baydar viitab sellele, et Brigitte ja Hendriku puhul saidki kokku kaks suurt haava, mille tuumhaavad justkui põrkusid. ”Hendriku puhul tundub ka see, et paljud laused on justkui õpitud ja läbimõeldud,” analüüsib Maria.

Raido Rõivase sõnul hindab privaatsust oluliselt rohkem kui Brigitte. ”Brigitte on ka olnud avaliku elu tegelane oluliselt kauem ja ta ei saa seda kuidagi Brigittele pahaks panna, et ta selle niimoodi avalikkuse ette toob,” arutles Rõivas.

Maria räägib, et paaril jäid mingid kokkulepped tegemata. ”Ehk mida tähendab Hendriku jaoks privaatsus ja mida Brigitte jaoks. Siin ei saa öelda ka tegelikult seda, mis publikust tuli, et ”Ah Hendrik, sa ju teadsid, see ongi suhtesaade, sa peadki avalikult rääkima. Seal on erinevad levelid tegelikult, millega on inimene nõus ja millega mitte. Lihtsalt see definitsioon on lihtsalt segaseks jäänud ja sealt tuleb väga suur konflikt.  

Maria kahtleb videot vaadates, et kas armastusest saab siin üldse rääkida. ”Armastus ehitatakse ajas üles, mitte nii, et täna on ja homme ei ole,” ütleb terapeut Maria ja lisab, et antud suhte puhul ei saa sellest kindlasti rääkida.

Samuti tõid mõlemad välja, et Hendriku puhul oli kätt paludes näha, et tegu oli rolliga, mida oli vaja mehel kaamera ees etendada. ”Oli aru saada, et need sõnad olid justkui ettekirjutatud ja ei tulnud südamest. Kui ta oleks üliõnnelik, siis oleks emotsiooni rohkem näha ja ka kehakeeles rohkem soojust. Brigitte oli kindlasti siiram ja ei teeselnud,” arutles Maria.

“Vallalise kaunitari reacti” aitab läbi viia Boost Casino, Denim Dream ja Passion Games. Imeliste rooside eest hoolitseb iFlower. Maitsemeeled pani käima hõrgutav sushi Neko Sushilt!

Osale ka meie Instagrami iFloweri loosimängus ja võida kaunilt suur roosikimp endale.

Näita 2 kommentaari

Sobivad saadet juhtima väga hästi! 😊

Vasta

Kas see oli tõsielu saade, kui ei siis ei peagi oma tundeid välja näitama vaid ainult näitlema.

Vasta