Kodukohting, mis läks luhta! Hendrik Brigittele: ma tahtsin näha, kuidas sa väänled

Vallaline kaunitar
Foto: TV3

Viimases “Vallaline kaunitar” saates reageeris Brigitte koos kahe viimase noormehe Kaspari ja Hendrikuga kaheksandale episoodile, kus toimusid kodukohtingud. Muuhulgas selgus, et Hendriku ja Brigitte kodukülastusel toimus nii mõndagi, mis saatest välja jäi!

Hendrik soovis Brigittele tutvustada üht oma lemmikhobi, milleks on lauamäng Dungeons and Dragons, mis on fantaasiapõhine rollimäng. See hõlmas ühtlasi lõbusate kostüümide selgaajamist ja ohtralt naermist.

“See mäng oli täielik shitshow, mis seal toimus! Ma olin mitu tundi ettevalmistanud, üliprimitiivselt lihtsustanud, et sa saaksid lihtsalt aru, aga sa olid juba mentaalselt sisukohal, et ma ei taha aru saada. See lõigati suht lühikeseks, aga see oli tegelikult pool tundi väänlemist,” meenutab Hendrik tema ja Brigitte kaootilist mängu.

Brigitte vaidleb aga vastu, et Hendrik õpetaski talle asja segaselt. “Ma mäletan, et sa selgitasid seda niimoodi, et nii üks hetk sul on pea koopast väljas, sa ei saa mitte midagi teha ja sul on üks uks ja tärin – mida sa teed?” põrutab ta. Hendrik selle selgitusega aga ei nõustunud.

“See on traumatiseeriv lihtsalt!” torkab Brigitte.

Vaata täispikka reacti videost!

Kommentaarid puuduvad