Kas teadsid? Kallima kustutamine sotsiaalmeediast tagab teie õnnelikuma suhte

Pilt: 123rf
Pilt: 123rf

Psühhoterapeut Ian Kerner usub, et paarid, kes kasutavad aktiivselt sotsiaalmeediat, ei suhtle päris elus piisavalt ning korralikult. Oma kaaslase “unfriendimine” ehk sõbralistist kustutamine sotsiaalmeedias võib olla parimaks nipiks pikaajalise suhte saavutamisel. See on midagi, mida ka suhteeksperdid kindlameelselt paaridele soovitavad.

Kerner soovitab, et parim viis säilitada eluterve suhe, on oma kallima kustutamine sõbralistist ning tema jälgimise lõpetamine – olgu siis tegemist Facebooki või Instagramiga.

Tema näeb aina rohkem seesuguseid paare nõustamist otsimas, kus üks suhte osapool postitab pidevalt oma mõtteid ja pilte sotsiaalmeediasse, kuid teine pool ei soovi, et iga nende liigutus oleks teiste silme all kajastatud. See tekitab omakorda tekitab suhetes pingeid ja probleeme.

“Uuringud kinnitavad, et isegi siis, kui elektroonilised vahendid teie läheduses on, muudavad need oluliselt teie omavahelise vestluse sisu,” õpetab Kerner.

Terapeut selgitas, et ka tema ise kustutas oma Facebooki konto pärast seda, kui talle sai selgeks, et see ei mõju tema abielule hästi.

“Ma ei soovinud oma naisega Facebookis “sõber” olla. Ma ei soovinud kogu seda informatsiooni teada, mida ta enda lehele postitas. Kui üldse midagi, siis tahtsin vähem infot – nii säilib suhtes müstika ja ettearvamatus.”

Allikas: uk.style.yahoo.com

Kommentaarid puuduvad