Uus kuum tantsupaar: kes on see treener, kellest saab Brigitte Susanne Hundi paariline?

Kava
Foto: Külli Rummel

Eile avalikustati järjekordne “Tantsud tähtedega” osaleja, kelleks on särav seltskonnatäht Brigitte Susanne Hunt. Tema paariliseks saab uus nägu Robert Veskus, kes igapäevaselt töötab DanceActi tantsuõpetajana.

Kuna Robert pole varem tele-ekraanil ega avalikkuse ees väga üles astunud, teeme selgeks: kes on Brigitte salapärane tantsupartner Robert Veskus?

Robert alustas tantsimisega esimeses klassis, kui mindi ühiselt suure kambaga tantsutundi. Peagi viis tee Roberti Revalia Tantsukooli, kus ta ka suurema osa oma tantsuspordi karjäärist tantsis.

Robert on 14-kordne Eesti Meistrivõistluste medalist ning mitmete maailma karikaetappide finalist. Robert on esindanud Eestit ka Euroopa Meistrivõistlustel.

Sportlaskarjääri lõppedes otsis ta väljundeid ning ühel hetkel avastas end Viru hotellis, revüüteater Starlight Cabaret-ga laval, puutudes seal kokku sellise korüfeega nagu Kalju Saareke. Tema õpetuste järgi sai seal tantsitud kaks aastat. Seda perioodi on jäädvustatud ka filmis “Punane Varietee”, mis linastus aastal 2016.

Edasi liikus Robert treeneritöö juurde ning sügisel alustas  ta juba seitsmendat hooaega Danceact Tantsustuudio treenerina. Igapäevaselt peavad nad ka isaga Arsenali keskuses kalapoodi “Kalaarsenal”, kus on üks parimaid valikuid linnas.

„Tantsud tähtedega“ saates pole Robert varem osalenud, kuid mäletab hästi seda telesaadet oma nooruspõlvest, mil mitmed tema klubikaaslased ja treenerid saates kaasa lõid.

Kommentaarid puuduvad