Ülle Lichtfeldt meenutas esimest tantsukogemust: mõtlesin, et ma mitte kunagi enam seda ei tee!

ülle

TV3.ee veebisaates “Tantsutähtede ankeet” vastasid Ülle ja Marko teineteise põnevatele küsimustele. Ülle meenutas saates oma esimest tantsukogemust ning tõdes, et ta oli sellest niivõrd traumeeritud ja arvas, et mitte kunagi enam ei tantsi.

"See oli lasteaias. Ja oli selline lugu, et tüdrukutel oli valida kahe kostüümi vahel. Üks kostüüm oli lumebhelbekene ja teine oli jänes," meenutas Ülle. "Kõik tüdrukud tormasid kohe lumehelbekese kostüümi juurde, sest sellel oli kroon ja see oli imeilus. Aga jänese kostüümid olid ilgelt nõmedad - neil oli pikad kõrvad, mingi sabatutt mingite totakate pükstega. Ja mina sain selle jänesekostüümi, sest ma jäin rabamisega hiljaks."

"Ja siis anti need kostüümid koju kaasa, et ema parandaks ära, kuna jänese kostüümil olid kõrvad natukene lahti. Aga minu ema tärgeldas kõrvad ära, niiet kui mina jänkutantsi tantsima, siis minu jänese kostüümi kõrvad tegid plaks ja plaks omavahel kokku ja kõik naersid mu üle. Siis ma mõtlesin, et ma mitte kunagi elus ei hakka tantsima," rääkis Ülle. 

Siiski tantsukaugeks Ülle ei jäänud, sest ka näitleja amet on teda tantsuni nii mõnigi kord viinud. 

Vaata lähemalt videost, mida Marko tantsuõpetajana teeb, mis Üllele ei meeldi, ning millistele põnevatele küsimustele nad veel vastasid: 

Kommentaarid puuduvad