Tantsutäht Villem sai kolmandast saatest hea õppetunni: võib-olla edaspidi peabki nii tegema

villem

Villem ja Greta on “Tantsud tähtedega” saadetes pakkunud vapustavaid esitusi ning pälvinud kohtunikelt rohkelt kiidusõnu. Tantsutäht Villem tõdes, et just kolmas saade andis talle hea õppetunni, millega ka edaspidi tantsukavade õppimisele läheneda.

Kolmandas saates said osalejad rääkida läbi tantsu oma isikliku loo. Villemi ja Grete tants rääkis noormehe pidevast võitlusest iseendaga, kuna ta tunneb, et avaliku elu tegelasena peab alati olema eeskujuks teistele ja inimestele meeldima. 

Villem tunnistas, et möödunud nädalal märgatav erinevus tantsutrennides oli see, et tantsukava õppimine käis palju lihtsamalt.

“Sellepärast lihtsam, et sain juba eos ära häälestada end, et see tants tähendab just seda ja ma teeme seda sellepärast. Mis sest, et neli päeva oli aega, aga ma läksin just sellesse kavasse ja tantsu kõige enesekindlamalt sisse,” rääkis Villem. “Võib-olla edaspidi peabki tegema sügavat tantsu ja siis oled ise ka mõttega kaasas,” tõdes ta. 

Vaata intervjuust Greta ja Villemiga, kuidas sünnivad nende tantsude ideed ning millise tundega vaatavad nad uude nädalasse, kui selgeks on vaja õppida kaks tantsu:

Vaata, kuidas enne uue hooaja otsesaadete algust vastasid Greta ja Villem küsimustele “Tantsutähtede ankeedis”:

Kommentaarid puuduvad