“Tantsud tähtedega” võidutses teletopis! Just nii palju vaatajaid jälgis finaalsaadet

Tantsud
Foto: Karli Saul

Möödunud nädala teletopi tipus troonis ETV, ent märkimisväärselt eduka tulemuse tegi ka suurejooneline “Tantsud tähtedega” finaal!

Kantar Emori teletopis saavutas esikoha „Pealtnägija“ (186 000 vaatajat) ning teisel positsioonil on uudistesaade „Aktuaalne kaamera“ (138 000 vaatajat). Kolmanda koha saavutas „Hommik Anuga“ (130 000 vaatajat).

Neljandale kohale jõudiski uhke „Tantsud tähtedega“ finaalsaade, mida jälgis 127 000 silmapaari. 

Kanal 2 pääses teletoppi nelja saatega, millest enim kogus vaatajaid „Ma näen su häält“ (121 000 vaatajat). Sellele järgnesid „Kuldvillak“ ja „Kuuuurija“, mis kogusid mõlemad 117 000 vaatajat. 

„Tantsud tähtedega“ edukas hooaeg tõestas, et eestlased on kirglik tantsurahvas ja armastavad kvaliteetset meelelahutust. TV3 Grupp Eesti juht Signe Suur annab lootust, et oodata on ka uut hooaega.

„Tantsusaade pakkus rohkelt häid emotsioone ja positiivseid üllatusi, ületades kõik ootused. Täname kogu produktsioonitiimi, tantsutähti ja treenereid, kes panustasid saatesse ja aitasid üheskoos head teha. Juba järgmisel kahel pühapäeval jõuavad vaatajateni „Tantsud tähtedega“ südamlikud erisaated, kus osalejad teevad säravale hooajale tagasivaate. Saadete jooksul kutsume kõiki jätkuvalt toetama Eesti Vähiliitu mobiilse kompuutertomograafi soetamisel,“ rääkis Signe Suur, lisades, et kindlasti on oodata ka tantsusaate järgmist hooaega.

Sel sügisel TV3 eetrisse jõudnud „Tantsud tähtedega“ kuuendal hooajal osales üheksa tantsutähte koos treeneritega: Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver, Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, Juss Haasma ja Kerstin Kruuse, Kadri Tali ja Mairold Millert, villemdrillem ja Greta Korju ning musta hobusena saatesse tulnud Ragnar Klavan ja Kerttu Tänav.

Finaali jõudsid tantsutähed Jüri, Ülle ja Ragnar ning kohtunike ja rahvahääletuse tulemusel pälvis võidu Ülle Lichtfeldt koos treeneri Marko Mehisega. Ülle esitas finaalis rahva valitud Ladina-Ameerika tantsuna tša-tša-tšaa, paari enda valitud standardtantsuna aeglase fokstroti ning lisaks just finaaliks valminud shownumbri.

Saatejuhid olid Eda-Ines Etti ja Jüri Pootsmann, kohtunikud Martin Parmas, Helen Klandorf-Sadam, Tanja Mihhailova-Saar, Jüri Nael ning külaliskohtunikuna osales ühes saates ka Anna Levandi.

Kommentaarid puuduvad