“Tantsud tähtedega” saatest esimesena lahkunud Kadri Tali: võtan kaasa uskumatu armastuse tantsu vastu!

Täna jõudis TV3 vaatajateni „Tantsud tähtedega“ kuuenda hooaja teine saade, kust kohtunike punktide ja rahvahääletuse tulemusel pidi lahkuma tantsutäht Kadri Tali.

Kadri Tali ja tema treener Mairold Millert esitasid imelise aeglase fokstroti, taustaks armastatud lugu Eesti muusika varasalvest „Ma tahan olla öö“.

Kadri Tali märkis, et saatest lahkumine on loomulikult kurb, ent kahjutunde kõrval valdab teda suur tänutunne, et tal avanes võimalus heategevusest kantud saates osaleda.

„Võtan tantsusaatest kaasa uskumatu armastuse tantsuspordi vastu, hea rühi, hea tervise, soovi teisi aidata ning uue sõbra,“ rääkis Kadri, viidates sõbra osas treener Mairold Millertile.

Treener kinnitab, et Kadri on olnud tantsude omandamisel väga tubli õpilane ning tantsis tänagi suurepäraselt. „Saime hästi hakkama ja see teeb ka lahkumise veidi lihtsamaks – teame, et andsime endist parima,“ sõnas Millert.

Emotsioone peale tantsusaadet saad vaadata intervjuust:

Vaata Kadri ja Marko viimast tantsunumbrit videost:

Järgmisel pühapäeval astub tantsupõrandale seitse paari: Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan, Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine, Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus, Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver ning Juss Haasma ja Kerstin Kruuse.

Ome lemmikutele saad hääle anda igal ajal! Hääletusnumbrid on:

Ülle Lichtfeldt ja Marko Mehine: 900 0701

Ruslan Trochynskyi ja Anabel Aunver: 900 0702

Birgit Sarrap ja Marko Kiigajaan: 900 0703

Jüri Ratas ja Kristina Tarmet: 900 0704

Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus: 900 0705

Juss Haasma ja Kerstin Kruuse: 900 0706

villemdrillem ja Greta Korju: 900 0708

Kommentaarid puuduvad