“Tantsud tähtedega” saatejuhid Ines ja Jüri on uueks hooajaks valmis!

Ines ja Jüri
Foto: TV3

Juba 9. oktoobril jõuab TV3 vaatajate ette telesügise suursaade „Tantsud tähtedega“, rõõmustades suurepärase meelelahutusega ning toetades Eesti Vähiliitu. Saatejuhid Ines ja Jüri Pootsmann on uueks hooajaks valmis.

Nüüdseks on avalikustatud suursaate mõlemad juhid – Inese kõrvale asub Jüri Pootsmann, kes rääkis uuest väljakutsest värskes tv3.ee podcastis „Rambivalgus“. Täna ka Star FM Hommikuprogrammis külas olnud Pootsmann tunnistas, et võttis enne saatejuhiameti vastu võtmist veidi mõtlemisaega, sest tema jaoks on tegemist vastutusrikka rolliga tõeliselt suurejoonelises saates, mille austaja ta on olnud juba nooruspõlvest saati. „Kindlasti on toeks Ines, kellega meil on hea klapp. Oleme hooajaks valmis,“ kinnitas ta. 

Seni avalikustatud osalejate kohta jagub Jüri Pootsmannil vaid tunnustust: „Seltskond on kirju ja minu meelest on kõik väga head valikud. Eriti suurepärane, et tantsutähed aitavad kaasa heategevusele,“ märkis ta. Ise ta saates tantsijana osaleda pigem ei sooviks: „Ka Ines on märkinud, et tantsutähena ta end ei näeks; nii minagi. Valsiga saan kindlasti hakkama, ent iseasi, mis tasemel. Samas kahtlustan, et saatetiim võib panna meid mõnd toredat üllatusnumbrit esitama,“ muheles Pootsmann.

Varasematel hooaegadel on „Tantsud tähtedega“ meessaatejuhiks olnud Mart Sander, kelle kõrval on säranud Kristiina Heinmets (2006), Merle Liivak (2007), Gerli Padar (2008), Kaisa Oja (2010) ja Liina Randpere (2011).

Tänaseks on avalikustatud neli „Tantsud tähtedega“ uuel hooajal osalevat paari: Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju, Saskia Alusalu ja Marko Kiigajaan ning Brigitte Susanne Hunt ja Robert Veskus.

Telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“ jõuab peagi TV3 vaatajate ette ning on kantud heategevusest. Saade toetab Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

Kommentaarid puuduvad